Kakkuvitriini - 508 l - 900 mm - kaksinkertainen lasi - 4 hyllyä - LED-valaistus - liukuovet - musta
Lämpötila: 2°C - 8°C
SKU KTC900

* Kuva voi hieman poikeita alkuperäisestä.
RRP 3 065,99 €
Ilmainen toimitus**
Määrä:
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 1 927,79 €
Kakkuvitriini - 508 l - 900 mm - kaksinkertainen lasi - 4 hyllyä - LED-valaistus - liukuovet - musta
5 Arvostelu
SKU KTC900
Lämpötila: 2°C - 8°C
RRP 3 065,99 €
Ilmainen toimitus**
Määrä:
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 1 927,79 €
Lisävarusteet (4)
Kuvaus
Tuote-edut
- Joustava asennus - Rullaava muotoilu vaihtelevaa sijoittelua varten.
- Enintään 70% Energiansäästö verrattuna yksilasisiin malleihin
- Kaksoislasit estävät kondenssiveden muodostumisen lasien päälle.
Malli
- Kakku vitriini
- Edessä tiivistetty ja takana liukuovet
- 3 korkeussäädettävät hyllyt, 4 Hyllyt yhteensä
- Liukuovet takaosassa helpottavat pääsyä sisätiloihin
- Yksinkertainen uudelleenasettelu johtuen 4 Pyörät, 2 jarruilla
- Elektroninen ohjaus digitaalisella lämpötilanäytöllä
- Irrotettavat hyllyt ja sileät lasipinnat helpottavat puhdistusta.
Laatu
- Lakattu runko Teräslevy
- Kaikki sivut lasista
- Hyllyt, joista kukin koostuu 2 himmeästä lasipaneelista.
Ohjeet
- Tuotettu luonnollisesti hygienia- ja turvallisuusohjeiden mukaisesti
- Tuotteessa on direktiivin mukainen CE-merkintä
- Materiaali on eurooppalaisten elintarvikesäädösten mukainen
Tekniset tiedot
Mitat
| Leveys | 900 mm |
|---|---|
| Syvyys | 805 mm |
| Korkeus | 1.460 mm |
Yksityiskohdat
| Väri | Musta |
|---|---|
| Tilavuus | 508 l |
| Levyt | 4 kappaletta |
| Sisävalaistus | LED |
| Materiaali | Lasi, Muovi, Teräslevy |
Jäähdytys
| Lämpötila | 2 °C bis 8 °C |
|---|---|
| Kylmäaine | R290 / 0,15 kg |
| Jäähdytystekijä | Kiertoilma |
| Ilmastoluokka | 4 |
Tehovaatimukset
| Teho | 475 Watt |
|---|---|
| Jännitys | 230V |
| Vaihe (n) | 1N/PE |
| Taajuus | 50 Hz |
Toimitus
| Toimitustapa | Huolintaliike |
|---|---|
| Toimitusehto | koottu |
| Bruttopaino | 220 kg |
| Nettopaino | 158 kg |
Luotettava kumppanisi
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Etusi
- Yli 35 000 tuotetta varastossa ja valmiina lähetettäväksi
- Ilmainen toimitus kaikkialle Eurooppaan kaikille tilauksille
- Nähnyt sen halvemmalla muualla? Hyödynnä Hinnanmäärityslupaus!
- Luotettava laatu, jota tukee yli 20 vuoden markkinajohtajuus.
Etkö löydä tuotetietoja?Kirjoita meille suoraan Täällä >
RRP 3.065,99 €*













