Kahvimylly - 1 kg - Melutaso 77 dB - Automaattinen annostelu - Valkoinen
SKU MC1T-WHITE

* The picture may slightly differ from the original.
Guaranteed: Order by 12 noon for immediate dispatch!
RRP 538,99 €
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Kahvimylly - 1 kg - Melutaso 77 dB - Automaattinen annostelu - Valkoinen
SKU MC1T-WHITE
RRP 538,99 €
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Accessories (3)
Description
Tuote-edut
- Pikakiinnike helpottaa puhdistusta
- Suppilo astianpesukoneenkestävä asti 90 °C
- Kahvijauhon automaattinen annostelu
Malli
- Väri: Valkoinen
- Sopii ammattikäyttöön
- Laatu tuote eurooppalaisesta tuotannosta
- Kaksi ohjelmoitavaa annosta
- Manuaalinen ohjaus kosketusnäytön avulla
- Säiliön kapasiteetti: 1 kg Kaffeebohnen
- Säädettävä jauhatus
Laatu
- Runko ja ovet valmistettu korkealaatuisesta ABS-muovi
- Epäpuhtauttavan ja muuntamattoman materiaalin kanavat
- Naarmuuntumaton kotelo
- Moottori sisältää lämpösuojalaitteen
- Ensiluokkainen ammattitaito
Liitäntä
- Teho: 275 Watt
- 6 Sähköliitäntä: 230V / 1N/PE / 50 Hz
Mitat
- Ulkomitat L x S x K: 170 mm x 340 mm x 410 mm
Ohjeet
- Tuotettu luonnollisesti hygienia- ja turvallisuusohjeiden mukaisesti
- Tuotteessa on direktiivin mukainen CE-merkintä
- Materiaali on eurooppalaisten elintarvikesäädösten mukainen
Technical data
Mitat
| Leveys | 170 mm |
|---|---|
| Syvyys | 340 mm |
| Korkeus | 410 mm |
Yksityiskohdat
| Suppilo | 1 kg(kokonaiset kahvipavut) |
|---|---|
| Nopeus | 1.300 rpm |
Tehovaatimukset
| Teho | 275 Watt |
|---|---|
| Jännitys | 230V |
| Vaihe (n) | 1N/PE |
| Taajuus | 50 Hz |
Toimitus
| Toimitustapa | Paketti |
|---|---|
| Toimitusehto | koottu |
| Bruttopaino | 8 kg |
| Nettopaino | 8 kg |
Download / Exploded drawing
Download / Exploded drawing
Safety and disposal instructions
Safety and disposal instructions
Download / Exploded drawing
Safety and disposal instructions
Your reliable partner
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Your Advantages
- Over 35,000 products in stock and ready to ship
- Free delivery across Europe on all orders
- Seen it cheaper elsewhere? Claim our {{PriceMatchPromise}}!
- Trusted quality backed by 20+ years of market-leading experience
Are you missing product information?Please write to us directly here >
RRP 538,99 €*















