Käsikäyttöinen piikkimureutin - ruostumaton teräs - 300x450 mm
SKU MFMS

* The picture may slightly differ from the original.
Guaranteed: Order by 12 noon for immediate dispatch!
RRP 2 442,99 €
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Käsikäyttöinen piikkimureutin - ruostumaton teräs - 300x450 mm
SKU MFMS
RRP 2 442,99 €
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Description
Malli
- Käsikäyttöinen lihanmureuttaja
- Valmistettu Euroopassa
- Työtaso: 300x450 mm
- Takaiskutusjouset on suojattu lian ja nesteiden tunkeutumiselta.
- Jänteet, hermot ja rustot leikataan useilla terillä, jotka tunkeutuvat lihaan. Tämä tekee lihasta mureaa ja pehmeää
- Lihanmureuttajan terät on helppo irrottaa
- Helppo puhdistaa
Laatu
- Kotelo ruostumattomasta teräksestä
- Polyeteenistä valmistettu liikkuva leikkuulevy
Mitat
- Ulkomitat L x S x K: 400 mm x 450 mm x 907 mm
Ohjeet
- Tuotettu luonnollisesti hygienia- ja turvallisuusohjeiden mukaisesti
- Tuotteessa on direktiivin mukainen CE-merkintä
- Materiaali on eurooppalaisten elintarvikesäädösten mukainen
Technical data
Mitat
| Leveys | 400 mm |
|---|---|
| Syvyys | 450 mm |
| Korkeus | 907 mm |
Yksityiskohdat
| Laitetyyppi | Lihanmureuttaja |
|---|---|
| Työpinta | 300x450 mm |
Toimitus
| Toimitustapa | Huolintaliike |
|---|---|
| Toimitusehto | koottu |
| Bruttopaino | 37 kg |
| Nettopaino | 25 kg |
Safety and disposal instructions
Safety and disposal instructions
Safety and disposal instructions
Your reliable partner
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Your Advantages
- Over 35,000 products in stock and ready to ship
- Free delivery across Europe on all orders
- Seen it cheaper elsewhere? Claim our {{PriceMatchPromise}}!
- Trusted quality backed by 20+ years of market-leading experience
Are you missing product information?Please write to us directly here >
RRP 2.442,99 €*









