Käsienkuivain kosketusvapaa, infrapuna-anturilla & HEPA-suodattimella - valkoinen
Kuivumisaika: 7 - 9 sekuntia
SKU HTWKE7

* Kuva voi hieman poikeita alkuperäisestä.
Taattu: Tilaa klo 12 mennessä, niin toimitus lähtee heti!
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 258,22 €
Käsienkuivain kosketusvapaa, infrapuna-anturilla & HEPA-suodattimella - valkoinen
SKU HTWKE7
Kuivumisaika: 7 - 9 sekuntia
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 258,22 €
Lisävarusteet (7)
Varaosat (10)
Kuvaus
Tuote-edut
- Tilaa säästävä muotoilu: Käsienkuivain soveltuu erityisen hyvin käytettäväksi pienissä tiloissa tilaa säästävän muotoilunsa ansiosta.
- Bakteerivapaa raikkaus: Integroidun HEPA-suodattimen ansiosta käsienkuivaajamme takaa puhtaan ilman ja hygieenisen käsienkuivauksen ilman kompromisseja.
- Salamannopea kuivaus: Vakuutu tehokkaasta suihkuilmajärjestelmästämme ja nauti kuivista käsistä 7 sekunnissa - nopeasti ja tehokkaasti!
Malli
- Seinäasennukseen
- Sininen LED-valaistus
- Integroitu UV-lamppu (antibakteerinen)
- Anturiohjattu
- Hiljainen toiminta
- 95 % kustannussäästöä verrattuna paperipyyhkeisiin
- Ympäristönsuojelu välttämällä paperipyyhkeitä
- 80 % energian säästöä verrattuna muihin käsienkuivaimiin
- Kuivausaika: 7–9 sekuntia
- Sisäinen termostaatti ja lämmityselementti
- Sisäänrakennettu vesisäiliö
- Erityisen hygieeninen
- Kompakti, tukeva ja tyylikäs
Ohjeet
- Tuotettu luonnollisesti hygienia- ja turvallisuusohjeiden mukaisesti
- Tuotteessa on direktiivin mukainen CE-merkintä
Tekniset tiedot
Mitat
| Leveys | 297 mm |
|---|---|
| Syvyys | 195 mm |
| Korkeus | 671 mm |
Yksityiskohdat
| Valaistus | LED |
|---|
Tehovaatimukset
| Toimintatila | Sähköinen |
|---|---|
| Teho | 1,80 kW |
| Jännitys | 230V |
| Vaihe (n) | 1N/PE |
| Taajuus | 50 Hz |
Toimitus
| Toimitustapa | Paketti |
|---|---|
| Toimitusehto | koottu |
| Bruttopaino | 10,27 kg |
| Nettopaino | 7,50 kg |
Lataa / Räjäytyskuva
Lataa / Räjäytyskuva
Lataa / Räjäytyskuva
Luotettava kumppanisi
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Etusi
- Yli 35 000 tuotetta varastossa ja valmiina lähetettäväksi
- Ilmainen toimitus kaikkialle Eurooppaan kaikille tilauksille
- Nähnyt sen halvemmalla muualla? Hyödynnä Hinnanmäärityslupaus!
- Luotettava laatu, jota tukee yli 20 vuoden markkinajohtajuus.
Etkö löydä tuotetietoja?Kirjoita meille suoraan Täällä >
RRP 380,99 €*











