Juomajääkaappi - 330 L - 1 lasiovi
Lämpötila: 2 ~ +8 °C
SKU GKS330N

* Kuva voi hieman poikeita alkuperäisestä.
Taattu: Tilaa klo 12 mennessä, niin toimitus lähtee heti!
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 644,97 €
Juomajääkaappi - 330 L - 1 lasiovi
SKU GKS330N
Lämpötila: 2 ~ +8 °C
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 644,97 €
Lisävarusteet (4)
Varaosat (8)
Kuvaus
Malli
- Juomajääkaappi
- Väri: Musta
- Korkealaatuinen 45 mm eristys
- Erittäin tehokas jäähdytin
- Agregaatti alustassa
- Bruttotilavuus: 330 l
- Käyttötilavuus: 294 l
- Ovi avautuu ja sulkeutuu pehmeästi
- Lukittava ovi
- Digitaalinen termostaatti
- Hiljainen toiminta
- Jääkaappi on joustava 2 integroidun pyörän ja 2 kiinteän jalan ansiosta
- Lukuisia säilytysmahdollisuuksia
- Vahva ja jatkuva jäähdytys
- Tehokas ja alhainen virrankulutus (ympäristöystävällinen)
Laatu
- Runko ja ovet valmistettu korkealaatuisesta Ruostumaton teräs AISI 304
- Lasiovet, joissa on kaksoislasit
Jäähdytys
- Kylmäaine: R600a , CFC - vapaa
- Lämpötila-alue: 2 °C - 8 °C
Jäähdytysosastot
- 1 jäähdytyslokero, jossa 1 ovi
Sisäosat
- Sisustus valmistettu mustasta muovista
- Sisävalaistus LED-valaisimilla
- Tukiristikoiden väri: Musta
- 4 Tukiristikot (korkeussäädettävä)
- Kantavuus jopa 30 kg
Liitäntä
- Teho: 210 Watt
- 6 Sähköliitäntä: 230V / 1N/PE / 50 Hz
Mitat
- Ulkoiset mitat W x D x H: 590 mm x 645 mm x 1.905 mm
Toimituksen sisältö
- 4 Tukiverkot Musta
Standardit
- Tuotettu luonnollisesti hygienia- ja turvallisuusohjeiden mukaisesti
- Tuotteessa on direktiivin mukainen CE-merkintä
- Materiaali on eurooppalaisten elintarvikestandardien mukainen
Tekniset tiedot
Mitat
| Leveys | 590 mm |
|---|---|
| Syvyys | 645 mm |
| Korkeus | 1.905 mm |
Yksityiskohdat
| Laitteen tyyppi | juoma-jääkaappi |
|---|---|
| Värillinen sisustus ja tukiristikot | Musta |
| Bruttotilavuus | 330 l |
| Käyttötilavuus | 294 l |
Jäähdytys
| Jäähdytystekijä | Kiertoilma |
|---|---|
| Kylmäaine | R600a |
| Lämpötila-alue | 2 °C ~ 8 °C |
| Sulatus | Automaattinen |
Tehovaatimukset
| Toimintatila | Sähköinen |
|---|---|
| Teho | 210 Watt |
| Jännitys | 230V |
| Vaihe (n) | 1N/PE |
| Taajuus | 50 Hz |
Toimitus
| Toimitustapa | Huolintaliike |
|---|---|
| Toimitusehto | koottu |
| Paino | 88 kg |
Lataa / Räjäytyskuva
Lataa / Räjäytyskuva
Lataa / Räjäytyskuva
Luotettava kumppanisi
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Etusi
- Yli 35 000 tuotetta varastossa ja valmiina lähetettäväksi
- Ilmainen toimitus kaikkialle Eurooppaan kaikille tilauksille
- Nähnyt sen halvemmalla muualla? Hyödynnä Hinnanmäärityslupaus!
- Luotettava laatu, jota tukee yli 20 vuoden markkinajohtajuus.
Etkö löydä tuotetietoja?Kirjoita meille suoraan Täällä >
RRP 1.055,99 €*



















