Jätesäkkiteline - pyöreä - poljin - pyörillä - automaattisesti sulkeutuva kansi - 80 litraa - Ø 390x840 mm; pohja Ø 450 mm - varusteena klemmirengas - ruostumaton teräs
Rullilla varustettuna
SKU MSHK390

* Kuva voi hieman poikeita alkuperäisestä.
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 188,01 €
Jätesäkkiteline - pyöreä - poljin - pyörillä - automaattisesti sulkeutuva kansi - 80 litraa - Ø 390x840 mm; pohja Ø 450 mm - varusteena klemmirengas - ruostumaton teräs
Arvostele nyt
SKU MSHK390
Rullilla varustettuna
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 188,01 €
Lisävarusteet (2)
Kuvaus
Suoritus
- Roskakassiteline pyörillä
- Hellävarainen avaaminen ja sulkeminen
- Erittäin vakaa ja helppo koota
- Helppo käsittely
- Alhainen hajusuoja leviää sulkemalla kansi automaattisesti
Laatu
- Korkealaatuinen ruostumaton teräs
Toimituksen sisältö
- Jalkapoljin
- Ruostumattomasta teräksestä valmistettu jalusta, jossa on pyörät
- Mukaan lukien kiinnitysrengas
Ohjeet
- Luonnollisesti tuotettu hygienia- ja turvallisuusohjeiden mukaisesti
- Tuotteessa on direktiivin mukainen CE-merkintä
- Materiaali on eurooppalaisten elintarvikesäädösten mukainen
Tekniset tiedot
Mitat
| Syöttöaukon halkaisija | 390 mm |
|---|---|
| Halkaisija alhaalla | 450 mm |
| Korkeus | 840 mm |
Yksityiskohdat
| Tilavuus | 80 l |
|---|
Toimitus
| Toimitustapa | Paketti |
|---|---|
| Toimitusehto | koottu |
| Bruttopaino | 10 kg |
| Nettopaino | 8 kg |
Luotettava kumppanisi
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Etusi
- Yli 35 000 tuotetta varastossa ja valmiina lähetettäväksi
- Ilmainen toimitus kaikkialle Eurooppaan kaikille tilauksille
- Nähnyt sen halvemmalla muualla? Hyödynnä Hinnanmäärityslupaus!
- Luotettava laatu, jota tukee yli 20 vuoden markkinajohtajuus.
Etkö löydä tuotetietoja?Kirjoita meille suoraan Täällä >
RRP 211,99 €*














