Jäätelöpakastin (ruostumaton teräs) PREMIUM - 700 L - 1 ovi
Lämpötila: -12 ~ -12 °C
SKU ETKSF

* The picture may slightly differ from the original.
Guaranteed: Order by 12 noon for immediate dispatch!
RRP 4 099,99 €
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Jäätelöpakastin (ruostumaton teräs) PREMIUM - 700 L - 1 ovi
SKU ETKSF
Lämpötila: -12 ~ -12 °C
RRP 4 099,99 €
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Accessories (13)
Spare Parts (13)
Description
Malli
- 54x 5 oder 36x 7 Litran jäätelöastia
- Kokoa edellä etupaneelin taakse
- Kompakti monobloc-jäähdytysyksikkö
- Digitaalinen termostaatti
- Digitaalinen näyttö
- Hiljainen toiminta
- Ovi avautuu ja sulkeutuu pehmeästi
- Vahva ja jatkuva jäähdytys
- Tehokas ja alhainen virrankulutus (ympäristöystävällinen)
- Suuri tallennuskapasiteetti
- Lukuisia säilytysmahdollisuuksia
- Ihanteellinen ratkaisu ammattikäyttöön
Suosituksemme
- Ohjausmoduuli art.no. WMKEV (Wifi) tai BMKEV (Bluetooth) - Ei enää lämpötilan tallentamista käsin!
- Päivittäisen lämpötilan automaattinen rekisteröinti elintarvikevalvontaviranomaista varten (HACCP)
- Helpota henkilöstön työtä ja vähennä paperityötä
- Lämpötilan jatkuva seuranta
- Tavaroiden vahingoittumisen välttäminen
Laatu
- Runko ja ovi valmistettu korkealaatuisesta ruostumattomasta teräksestä AISI 304
Jäähdytys
- Säädettävä sulatuksen loppulämpötila
- Sulatus kuumalla kaasulla
- Erittäin tehokas jäähdytin
Jäähdytysosastot
- 1 jäähdytyslokero, jossa 1 ovi
Sisäosat
- Ovi vetokahvoilla, kääntyvillä saranoilla ja lukitusmekanismilla
- Ovi on varustettu magneettitiivisteellä ja pehmeästi sulkeutuvalla ovimekanismilla turvallista käsittelyä varten.
- Ruostumattomasta teräksestä valmistettu haihdutin kulho
- Vedenpoistoaukko jäähdytyskammion sisäpuolella
- Massiiviset ovet ruostumatonta terästä
Toimituksen sisältö
- 7 Jousitusrikko
- OHJE: Jäätelöastiat eivät sisälly toimituslaajuuteen.
Ohjeet
- Materiaali on eurooppalaisten elintarvikesäädösten mukainen
- Tuotettu luonnollisesti hygienia- ja turvallisuusohjeiden mukaisesti
- Tuotteessa on direktiivin mukainen CE-merkintä
Technical data
Mitat
| Leveys | 820 mm |
|---|---|
| Syvyys | 920 mm |
| Korkeus | 2.080 mm |
Sisämitat
| Syvyys | 862 mm |
|---|
Yksityiskohdat
| Käyttötilavuus | 650 l |
|---|---|
| Kapasiteetti | 54x 5 Liter tai 36x 7 Liter Jääkauha |
| Ovityyppi | Kiinteä ovi |
Jäähdytys
| Lämpötila | -24 °C - -12 °C |
|---|---|
| Jäähdytystekijä | Kiertoilma |
| Sulatus | Automaattinen |
| Kylmäaine | R290 |
Tehovaatimukset
| Toimintatila | Sähköinen |
|---|---|
| Teho | 692 Watt |
| Jännitys | 230V |
| Vaihe (n) | 1N/PE |
| Taajuus | 50 Hz |
Toimitus
| Toimitustapa | Huolintaliike |
|---|---|
| Toimitusehto | koottu |
| Bruttopaino | 221 kg |
| Nettopaino | 160 kg |
Download / Exploded drawing
Download / Exploded drawing
Download / Exploded drawing
Your reliable partner
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Your Advantages
- Over 35,000 products in stock and ready to ship
- Free delivery across Europe on all orders
- Seen it cheaper elsewhere? Claim our {{PriceMatchPromise}}!
- Trusted quality backed by 20+ years of market-leading experience
Are you missing product information?Please write to us directly here >
RRP 4.099,99 €*














