Jääkaappi Ruostumaton teräs PREMIUM PLUS - GN 1/1 - 1 110 l - +2…+8 °C - mitat 2 ovea - LED-valaistus, kiertoilmajäähdytys, automaattinen sulatus, digitaalinen termostaatti, R290, lukittava, itsesulkeutuvat ovet
Lämpötila: -2 ~ + 8 °C
SKU KSI147T2

* The picture may slightly differ from the original.
RRP 5 041,99 €
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Jääkaappi Ruostumaton teräs PREMIUM PLUS - GN 1/1 - 1 110 l - +2…+8 °C - mitat 2 ovea - LED-valaistus, kiertoilmajäähdytys, automaattinen sulatus, digitaalinen termostaatti, R290, lukittava, itsesulkeutuvat ovet
SKU KSI147T2
Lämpötila: -2 ~ + 8 °C
RRP 5 041,99 €
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Accessories (5)
Spare Parts (1)
Description
- Hyvä tietää: Jääkaapit, joiden moottori on alhaalla, sopivat parhaiten huoneisiin, joissa on hyvin matala katto. Jääkaapit, joiden moottori on yläosassa, kehittävät usein voimakkaan lämpökertymän, mikä voi johtaa siihen, että jääkaapit kuluttavat enemmän sähköä ja jäähdytysteho heikkenee.
ENERGIANSÄÄSTÖ
- Huippueristys ja tehokas tekniikka takaavat tavaroiden jatkuvan jäähdytyksen alhaisella energiankulutuksella.
Tuote-edut
- Paras merkkituote ympäri maailmaa
- Laite tunnistaa, kun uusia tavaroita asetetaan sisään, ja säätää jäähdytystä täysin automaattisesti (HACCP-ohjaus)
- Parannetun höyrystimen ja puhaltimen ansiosta parannettu hyötysuhde.
- Optimoitu sulatusjakso sisäänrakennetun tuulettimen ansiosta, joka lyhentää sulatusaikaa merkittävästi.
- Itsesulkeutuva(t) ovi(t), jossa on auki pitotoiminto käsittelyn helpottamiseksi
- Helppo puhdistaa sisäänpuristettujen inserttien ansiosta
Malli
- Premium PLUS -malli
- Ympäristöystävällinen CFC-vapaa polyuretaanieriste
- Bruttotilavuus: 1.110 l
- EVCO Näyttö
- Kompakti monobloc-jäähdytysyksikkö
- Tehokas kompressori markkinajohtajalta
- Digitaalisesti säädettävä termostaatti
- Sisävalaistus LED-valaisimilla
Laatu
- Runko ja ovet valmistettu korkealaatuisesta Ruostumaton teräs AISI 304
- Ovissa on magneettitiiviste ja pehmeästi sulkeutuva ovimekanismi turvallista käsittelyä varten
- Ovet, joissa on vetokahvat, kääntyvät saranat ja lukot
- Ruostumattomasta teräksestä valmistettu sisustus
- Takapuoli ja alapuoli sinkitty (korroosiosuojaus)
- Ruostumattomasta teräksestä valmistettu haihdutin kulho
- Korkealaatuinen 55 mm eristys
- Jalat ruostumattomasta teräksestä
Suosituksemme
- Säätömoduuli art.nro WMKEV (Wifi) tai BMKEV (Bluetooth).
- Lämpötilojen manuaalinen kirjaaminen ei enää ole tarpeen, ja henkilökunta helpottuu saumattoman lämpötilanvalvonnan ansiosta
- Päivittäisen lämpötilan automaattinen rekisteröinti elintarvikevalvontaviranomaista varten (HACCP)
Jäähdytys
- Konvektiojäähdytys - parempi lämpötilan jakautuminen laitteessa
- Erittäin tehokas jäähdytin
- Automaattinen sulatustoiminto
- Säädettävä sulatuksen loppulämpötila
- Vedenpoistoaukko jäähdytyskammion sisäpuolella
- Lämpötila-alue: -2 °C - 8 °C
- Kylmäaine: R290 , CFC - vapaa
Jäähdytysosastot
- 2 jääkaappi-osasto 2 -ovilla
- 6 säilytysteline (korkeudensäätö)
- Kantavuus jopa 25 kg
Liitäntä
- Teho: 415 Watt
- 6 Sähköliitäntä: 230V / 1N/PE / 50 Hz
Mitat
- Ulkoiset mitat W x D x H: 1.385 mm x 700 mm x 2.030 mm
Toimituksen sisältö
- 6 Talletuserä
Ohjeet
- Tuotettu luonnollisesti hygienia- ja turvallisuusohjeiden mukaisesti
- Tuotteessa on direktiivin mukainen CE-merkintä
- Materiaali on eurooppalaisten elintarvikesäädösten mukainen
Technical data
Ulkomitat
| Leveys | 1.385 mm |
|---|---|
| Syvyys | 700 mm |
| Korkeus | 2.030 mm |
Sisämitat
| Syvyys | 568 mm |
|---|---|
| Korkeus | 1.337 mm |
Ritilä koko
| Leveys | 530 mm |
|---|---|
| Syvyys | 510 mm |
Yksityiskohdat
| Laitteen tyyppi | Jääkaappi |
|---|---|
| Ovityyppi | Kiinteä ovi |
| Varastohylly | 6 kappaletta |
| Bruttotilavuus | 1.110 l |
Jäähdytys
| Jäähdytystekijä | Kiertoilma |
|---|---|
| Lämpötila-alue | -2 °C ~ 8 °C |
| Kylmäaine | R290 |
Tehovaatimukset
| Teho | 415 Watt |
|---|---|
| Jännite | 230V |
| Taajuus | 50 Hz |
Toimitus
| Toimitustapa | Huolintaliike |
|---|---|
| Toimitusehto | koottu |
| Bruttopaino | 198 kg |
| Nettopaino | 168 kg |
Download / Exploded drawing
Download / Exploded drawing
Safety and disposal instructions
Safety and disposal instructions
Download / Exploded drawing
Safety and disposal instructions
Your reliable partner
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Your Advantages
- Over 35,000 products in stock and ready to ship
- Free delivery across Europe on all orders
- Seen it cheaper elsewhere? Claim our {{PriceMatchPromise}}!
- Trusted quality backed by 20+ years of market-leading experience
Are you missing product information?Please write to us directly here >
RRP 5.041,99 €*


















