Jääkaappi Ruostumaton teräs ECO - 600 l - +2…+8 °C - mitat 1 ovi - digitaalinen termostaatti, automaattinen sulatus, kiertoilmajäähdytys, R290, lukittava, 4 pyörää
Lämpötila: -2 ~ +8 °C.
SKU KS600ND

* Kuva voi hieman poikeita alkuperäisestä.
Taattu: Tilaa klo 12 mennessä, niin toimitus lähtee heti!
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 922,24 €
Jääkaappi Ruostumaton teräs ECO - 600 l - +2…+8 °C - mitat 1 ovi - digitaalinen termostaatti, automaattinen sulatus, kiertoilmajäähdytys, R290, lukittava, 4 pyörää
SKU KS600ND
Lämpötila: -2 ~ +8 °C.
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 922,24 €
Lisävarusteet (5)
Varaosat (10)
Kuvaus
Malli
- ECO-malli
- Bruttotilavuus: 600 l
- Korkealaatuinen 60 mm eristys
- Kokoa edellä etupaneelin taakse
- Integroitu ovilukko optimaalista tavaraturvallisuutta varten
- Digitaalinen termostaatti
- Ovi avautuu ja sulkeutuu pehmeästi
- Helppo vaihtaa oven tiivisteet yksinkertaista puhdistusta varten
- Vahva ja jatkuva jäähdytys
- Tehokas ja alhainen virrankulutus (ympäristöystävällinen)
- Yksinkertainen uudelleenasettelu johtuen 4 Kääntyvät pyörät
Laatu
- Korkealaatuinen ruostumaton teräs AISI 430
- Massiiviset ovet ruostumatonta terästä
- Saranointi vaihdettavissa
- Ruostumattomasta teräksestä valmistettu sisustus
Jäähdytys
- Konvektiojäähdytys - parempi lämpötilan jakautuminen laitteessa
- Erittäin tehokas jäähdytin
Jäähdytysosastot
- 1 Jäähdytysosasto, jossa 1 Ovi(et)
- 4 säilytysteline (korkeudensäätö)
Toimituksen sisältö
- Jääkaappi on lukittava (avain sisältyy toimitukseen)
- 4 Talletuserä
- 4 Pari ruostumattomasta teräksestä valmistettua kiskoa
- 4 pyöriä
Ohjeet
- Tuotettu luonnollisesti hygienia- ja turvallisuusohjeiden mukaisesti
- Tuotteessa on direktiivin mukainen CE-merkintä
- Materiaali on eurooppalaisten elintarvikesäädösten mukainen
Tekniset tiedot
Mitat
| Leveys | 740 mm |
|---|---|
| Syvyys | 730 mm |
| Korkeus | 2.010 mm |
Sisämitat
| Leveys | 624 mm |
|---|---|
| Syvyys | 602 mm |
| Korkeus | 1.414 mm |
Ritilä koko
| Leveys | 530 mm |
|---|---|
| Syvyys | 550 mm |
Yksityiskohdat
| Laitteen tyyppi | Jääkaappi |
|---|---|
| Ovityyppi | Kiinteä ovi |
| Varastohylly | 4 kappaletta |
| Bruttotilavuus | 600 l |
Jäähdytys
| Lämpötila | -2 °C - 8 °C |
|---|---|
| Jäähdytystekijä | Kiertoilma |
| Sulatus | Automaattinen |
| Kylmäaine | R290 / 0,12 kg |
Tehovaatimukset
| Teho | 305 Watt |
|---|---|
| Jännitys | 230V |
| Vaihe (n) | 1N/PE |
| Taajuus | 50 Hz |
Toimitus
| Toimitustapa | Huolintaliike |
|---|---|
| Toimitusehto | koottu |
| Bruttopaino | 120 kg |
| Nettopaino | 109 kg |
Lataa / Räjäytyskuva
Lataa / Räjäytyskuva
Lataa / Räjäytyskuva
Luotettava kumppanisi
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Etusi
- Yli 35 000 tuotetta varastossa ja valmiina lähetettäväksi
- Ilmainen toimitus kaikkialle Eurooppaan kaikille tilauksille
- Nähnyt sen halvemmalla muualla? Hyödynnä Hinnanmäärityslupaus!
- Luotettava laatu, jota tukee yli 20 vuoden markkinajohtajuus.
Etkö löydä tuotetietoja?Kirjoita meille suoraan Täällä >
RRP 1.284,99 €*


















