Jääastia ruostumattomasta teräksestä - 5 l - 360x165x120 mm
Sisältö: 5 L
SKU EB361712

* Kuva voi hieman poikeita alkuperäisestä.
Taattu: Tilaa klo 12 mennessä, niin toimitus lähtee heti!
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 19,03 €
Jääastia ruostumattomasta teräksestä - 5 l - 360x165x120 mm
SKU EB361712
Sisältö: 5 L
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 19,03 €
Kuvaus
Malli
- jäätelöä säiliöön
- Ihanteellinen jäätelötäytteisiin
- Pinottava
- Konepesun kestävä
- Helppo käsittely
- Helppo puhdistaa
Laatu
- Tukeva ja naarmuuntumaton
- Tehty korkealatuisesta Ruostumaton teräs
Mitat
- Ulkomitat L x S x K: 165 mm x 360 mm x 120 mm
Ohjeet
- Tuotettu luonnollisesti hygienia- ja turvallisuusohjeiden mukaisesti
- Tuotteessa on direktiivin mukainen CE-merkintä
- Materiaali on eurooppalaisten elintarvikesäädösten mukainen
Tekniset tiedot
Mitat
| Leveys | 165 mm |
|---|---|
| Syvyys | 360 mm |
| Korkeus | 120 mm |
Yksityiskohdat
| Tilavuus | 5 l |
|---|---|
| Paksuus | 0,7 mm |
Toimitus
| Toimitustapa | Paketti |
|---|---|
| Bruttopaino | 1 kg |
| Nettopaino | 0,63 kg |
Luotettava kumppanisi
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Etusi
- Yli 35 000 tuotetta varastossa ja valmiina lähetettäväksi
- Ilmainen toimitus kaikkialle Eurooppaan kaikille tilauksille
- Nähnyt sen halvemmalla muualla? Hyödynnä Hinnanmäärityslupaus!
- Luotettava laatu, jota tukee yli 20 vuoden markkinajohtajuus.
Etkö löydä tuotetietoja?Kirjoita meille suoraan Täällä >
RRP 21,99 €*








