Hiiligrilli Kananvarrasgrilli - 810 mm - 1 grilliritilä - 1 varras - 1 varras jopa 3 kanalle - Ruostumaton teräs
Grilliritilä, suodattimen huuva & pyörivä varras
SKU HKGGM13

* Kuva voi hieman poikeita alkuperäisestä.
RRP 3 663,99 €
Ilmainen toimitus**
Määrä:
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 2 420,45 €
Hiiligrilli Kananvarrasgrilli - 810 mm - 1 grilliritilä - 1 varras - 1 varras jopa 3 kanalle - Ruostumaton teräs
SKU HKGGM13
Grilliritilä, suodattimen huuva & pyörivä varras
RRP 3 663,99 €
Ilmainen toimitus**
Määrä:
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 2 420,45 €
Lisävarusteet (7)
Kuvaus
Malli
- Laadukas hiiligrilli
- Laatu tuote eurooppalaisesta tuotannosta
- 1 Varras jopa 3 Kanat
- Pyörivä sylki
- 1 grilliritilää
- Konepelti estää epämiellyttävän savun pääsyn ulos
- Termisesti eristetyt, ergonomiset kahvat
- Tasainen lämmönjako
- Erinomainen grillitulos
Laatu
- Korkealaatuisesta Ruostumaton teräs
Tekniikka
- Moottori ketjuteholla ja teräsketjulla
- Kestävä ja luotettava moottori
- Välitilan etäisyys tulelta säädettävissä
Toimituksen sisältö
- 1 pyörivä varta
- 1 grilliritilää
- Tuuletinkupu kanagrilliin
Ohjeet
- Tuotettu luonnollisesti hygienia- ja turvallisuusohjeiden mukaisesti
- Tuotteessa on direktiivin mukainen CE-merkintä
- Materiaali on eurooppalaisten elintarvikesäädösten mukainen
Tekniset tiedot
Mitat
| Leveys | 810 mm |
|---|---|
| Syvyys | 640 mm |
| Korkeus | 1.100 mm |
Yksityiskohdat
| Vartaiden määrä | 1 kpl |
|---|---|
| Kanojen määrä | enintään 3 kappaletta |
Toimitus
| Toimitustapa | Huolintaliike |
|---|---|
| Toimitusehto | koottu |
| Bruttopaino | 115 kg |
| Nettopaino | 100 kg |
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Luotettava kumppanisi
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Etusi
- Yli 35 000 tuotetta varastossa ja valmiina lähetettäväksi
- Ilmainen toimitus kaikkialle Eurooppaan kaikille tilauksille
- Nähnyt sen halvemmalla muualla? Hyödynnä Hinnanmäärityslupaus!
- Luotettava laatu, jota tukee yli 20 vuoden markkinajohtajuus.
Etkö löydä tuotetietoja?Kirjoita meille suoraan Täällä >
RRP 3.663,99 €*









