Hiiligrilli BERLIN - 1 760 mm - Ruostumaton teräs
Ruostumaton teräs AISI 304
SKU HKGE1800E#KGE1600

* The picture may slightly differ from the original.
RRP 6 613,99 €
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Hiiligrilli BERLIN - 1 760 mm - Ruostumaton teräs
SKU HKGE1800E#KGE1600
Ruostumaton teräs AISI 304
RRP 6 613,99 €
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Accessories (7)
Description
Tuote-edut
- Käytännöllinen ja monipuolinen
- Yksinkertainen ja toimiva työ
- Erinomainen grillitulos
Malli
- Laadukas hiiligrilli
- Konepellin ulostulo: 240 mm
- Helppo käsittely
- Pyöristetyt sisäkulmat
- Moderni muotoilu
- Kestävä
Laatu
- Runko valmistettu korkealaatuisesta Ruostumaton teräs AISI 304
- Suodatin Ruostumaton teräs AISI 430
- Jalat ruostumattomasta teräksestä
- Lämmönkestävät materiaalit
Toimituksen sisältö
- Suodattimen huppu
- kivihiili laatikko
- 4 suodatin
HUOM
- Ainoastaan ulkokäyttöön. Sisäkäyttöä varten ota yhteyttä savupiipunpuhdistajaan etukäteen
Ohjeet
- Tuotettu luonnollisesti hygienia- ja turvallisuusohjeiden mukaisesti
- Materiaali on eurooppalaisten elintarvikesäädösten mukainen
Technical data
Mitat
| Leveys | 1.760 mm |
|---|---|
| Syvyys | 790 mm |
| Korkeus | 2.100 mm |
| Työskentelykorkeus | 900 mm |
Grillin mitat
| Leveys | 1.760 mm |
|---|---|
| Syvyys | 790 mm |
| Korkeus | 2.100 mm |
Yksityiskohdat
| Laitetyyppi | hiiligrilli |
|---|---|
| Väri | Ruostumaton teräs |
| Huuvan ulostulo | 240 mm |
| Irrotettavat grillit | 4 kappaletta |
Toimitus
| Toimitustapa | Huolintaliike |
|---|---|
| Toimitusehto | koottu |
| Bruttopaino | 536,50 kg |
| Nettopaino | 439 kg |
Safety and disposal instructions
Safety and disposal instructions
Safety and disposal instructions
Your reliable partner
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Your Advantages
- Over 35,000 products in stock and ready to ship
- Free delivery across Europe on all orders
- Seen it cheaper elsewhere? Claim our {{PriceMatchPromise}}!
- Trusted quality backed by 20+ years of market-leading experience
Are you missing product information?Please write to us directly here >
RRP 6.613,99 €*
















