Flat Cap Classic - beige
SKU FCCBK

* Kuva voi hieman poikeita alkuperäisestä.
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 44,02 €
Flat Cap Classic - beige
Arvostele nyt
SKU FCCBK
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 44,02 €
Kuvaus
Malli
- Lippalakki CLASSIC
- Tyylikäs 6 Paneelilakki, jossa on litteä huippu
- Väri: Musta
- Yksi koko sopii kaikille
- 6 kirjailtuja ilmareikiä
- 8 Kilven koristeompeleet
- Helppo koon säätö click & snap -kiinnikkeellä
Laatu
- 100% Puuvilla
- Pestävä käsinpesulla.
Ohjeet
- Tuotettu luonnollisesti hygienia- ja turvallisuusohjeiden mukaisesti
- Tuotteessa on direktiivin mukainen CE-merkintä
- Materiaali on eurooppalaisten elintarvikesäädösten mukainen
Tekniset tiedot
Mitat
| Leveys | 270 mm |
|---|---|
| Syvyys | 20 mm |
| Korkeus | 400 mm |
Yksityiskohdat
| Väri | Beige |
|---|---|
| Materiaalin paino | 273 g/m² |
Toimitus
| Toimitustapa | Paketti |
|---|---|
| Bruttopaino | 1 kg |
| Nettopaino | 1 kg |
Luotettava kumppanisi
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Etusi
- Yli 35 000 tuotetta varastossa ja valmiina lähetettäväksi
- Ilmainen toimitus kaikkialle Eurooppaan kaikille tilauksille
- Nähnyt sen halvemmalla muualla? Hyödynnä Hinnanmäärityslupaus!
- Luotettava laatu, jota tukee yli 20 vuoden markkinajohtajuus.
Etkö löydä tuotetietoja?Kirjoita meille suoraan Täällä >
RRP 33,99 €*











