ECO-jäähdytystiski - 1360x700mm - 2 ovea
Lämpötila: 0 ~ +8 °C
SKU KSH136-N

* Kuva voi hieman poikeita alkuperäisestä.
Taattu: Tilaa klo 12 mennessä, niin toimitus lähtee heti!
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 810,38 €
ECO-jäähdytystiski - 1360x700mm - 2 ovea
SKU KSH136-N
Lämpötila: 0 ~ +8 °C
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 810,38 €
Lisävarusteet (3)
Kuvaus
Malli
- ECO-malli
- Korkealaatuinen 60 mm eristys
- Jäähdytysyksikkö oikealla etupaneelin takana
- Digitaalinen termostaatti
- Työtaso jalustalla
- Korkeussäädettävät ruostumattomasta teräksestä valmistetut jalat
- Pyöristetyt sisäkulmat
- Tehokas ja alhainen virrankulutus (ympäristöystävällinen)
Laatu
- Runko ja ovet korkealaatuisesta Ruostumaton teräs AISI 304
- Ruostumattomasta teräksestä valmistettu sisustus
Toimituksen sisältö
- 2 liukukiskot
- 2 Jousitusrikko
Ohjeet
- Tuotettu luonnollisesti hygienia- ja turvallisuusohjeiden mukaisesti
- Tuotteessa on direktiivin mukainen CE-merkintä
- Materiaali on eurooppalaisten elintarvikesäädösten mukainen
Tekniset tiedot
Mitat
| Leveys | 1.360 mm |
|---|---|
| Syvyys | 700 mm |
| Korkeus | 950 mm |
Kylki
| Syvyys | 20 mm |
|---|---|
| Korkeus | 100 mm |
Oven ulkomitat
| Leveys | 430 mm |
|---|---|
| Korkeus | 525 mm |
Yksityiskohdat
| Ovet | 2 |
|---|---|
| Bruttotilavuus | 282 l |
Jäähdytys
| Lämpötila-alue | 0 °C - 8 °C |
|---|---|
| Energiatehokkuusluokka | C |
| Jäähdytystekijä | Kiertoilma |
| Kylmäaine | R290 |
| Sulatus | Ilmavirtausjärjestelmä |
Tehovaatimukset
| Teho | 220 Watt |
|---|---|
| Jännitys | 230V |
| Taajuus | 50 Hz |
| Vaihe (n) | 1N/PE |
Toimitus
| Toimitustapa | Huolintaliike |
|---|---|
| Toimitusehto | koottu |
| Bruttopaino | 97 kg |
| Nettopaino | 76 kg |
Luotettava kumppanisi
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Etusi
- Yli 35 000 tuotetta varastossa ja valmiina lähetettäväksi
- Ilmainen toimitus kaikkialle Eurooppaan kaikille tilauksille
- Nähnyt sen halvemmalla muualla? Hyödynnä Hinnanmäärityslupaus!
- Luotettava laatu, jota tukee yli 20 vuoden markkinajohtajuus.
Etkö löydä tuotetietoja?Kirjoita meille suoraan Täällä >
RRP 1.185,99 €*
















