(6 kpl) Tarjoilukulho - FRIDA - melamiini - 3,4 l - kulmikas - 265x265 mm - pinoutuva, konepesunkestävä, ammattikäyttöön - musta/beige
Korkeus: 105mm
SKU 84614#6

* Kuva voi hieman poikeita alkuperäisestä.
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 229,66 €
(6 kpl) Tarjoilukulho - FRIDA - melamiini - 3,4 l - kulmikas - 265x265 mm - pinoutuva, konepesunkestävä, ammattikäyttöön - musta/beige
Arvostele nyt
SKU 84614#6
Korkeus: 105mm
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 229,66 €
Lisävarusteet (8)
Kuvaus
Käytännölliset kulhot kestävästä melamiinista
Nämä kulhot on valmistettu korkealaatuisesta melamiinista, mikä tekee niistä erityisen kestäviä ja rikkoutumattomia. Tilavuudeltaan 3,4 litraa ja halkaisijaltaan 265 mm ne tarjoavat riittävästi tilaa monipuoliseen käyttöön. Kulhot ovat , mikä mahdollistaa tilaa säästävän varastoinnin, ja lisäksi astianpesukoneen kestäviä, mikä tekee puhdistuksesta nopeaa ja vaivatonta.Monipuoliset käyttötarkoitukset gastronomiassa ja cateringissa
Nämä kulhot sopivat erinomaisesti ammattikäyttöön gastronomiassa, cateringissa tai yhteisruokaloissa. Ne ovat täydellisiä ruoan houkuttelevaan tarjoiluun tai valmisteluun. Kestävän materiaalin ja käytännöllisen muodon ansiosta ne soveltuvat sekä kylmille että lämpimille ruoille ja vakuuttavat pitkäikäisyydellään sekä helppokäyttöisyydellään vaativissa ympäristöissä.Tekniset tiedot
Mitat
| Leveys | 265 mm |
|---|---|
| Syvyys | 265 mm |
| Korkeus | 105 mm |
Yksityiskohdat
| Tilavuus | 3,40 l |
|---|---|
| Materiaali | Melamiini |
| Väri | Musta, beige |
| Soveltuu mikroaaltouunille | Ei |
| Suora lämpö | Ei |
| Uuninkestävä | Ei |
| Astianpesukoneen kestävä | Kyllä |
| Pinottavissa | Kyllä |
Toimitus
| Toimitustapa | Paketti |
|---|---|
| Toimitusehto | koottu |
| Bruttopaino | 0,71 kg |
| Nettopaino | 0,71 kg |
Luotettava kumppanisi
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Etusi
- Yli 35 000 tuotetta varastossa ja valmiina lähetettäväksi
- Ilmainen toimitus kaikkialle Eurooppaan kaikille tilauksille
- Nähnyt sen halvemmalla muualla? Hyödynnä Hinnanmäärityslupaus!
- Luotettava laatu, jota tukee yli 20 vuoden markkinajohtajuus.
Etkö löydä tuotetietoja?Kirjoita meille suoraan Täällä >
RRP 334,99 €*





