(6 kpl) KARLOWSKY | Naisten kokkitakki Jeans-Style - vintage-sininen - koko: 38
Pestävä & helppohoitoinen
SKU KJJK38VBL#SET

* Kuva voi hieman poikeita alkuperäisestä.
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 279,64 €
(6 kpl) KARLOWSKY | Naisten kokkitakki Jeans-Style - vintage-sininen - koko: 38
Arvostele nyt
SKU KJJK38VBL#SET
Pestävä & helppohoitoinen
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 279,64 €
Kuvaus
Suoritus
- Naisten ruoanlaitto takki Vintage
- Koko: 38
- Trendikäs naisten kokkitakki farkkujen lookissa, jossa on ohut siluetti
- Kontrastiompeleet alkuperäisen farkkujen ilmeen luomiseksi.
- Epäsymmetrisesti suljettu, yksirivinen 5 napitakki, jossa on painonapit nopeaa avaamista ja sulkemista varten.
- Vasemman hihan tasku, jossa on käytännöllinen kynätasku
- Hihansuissa hihansuut halkiolla
- Miellyttävä käyttömukavuus korkealaatuisen materiaalin ansiosta
laatu
- 35 % Puuvillaa / 65 % polyesteriä
- Laadukas ammattitaito
- Pestävä jopa max. 95 ° C
Toimitus
- 6 kappaletta
suuntaviivat
- Valmistettu hygienia- ja turvallisuusohjeiden mukaisesti
- CE määräysten mukaisesti
- Materiaali on eurooppalaisten elintarvikestandardien mukainen
Tekniset tiedot
Mitat
| Leveys | 235 mm |
|---|---|
| Syvyys | 345 mm |
| Korkeus | 50 mm |
| Vaatekoko | 38 |
Yksityiskohdat
| Väri | Vintage sininen |
|---|---|
| Materiaalin paino | 195 g/m² |
| Aseta määrä | 6 Stk. |
Toimitus
| Toimitustapa | Paketti |
|---|---|
| Bruttopaino | 2,43 kg |
| Nettopaino | 2,38 kg |
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Luotettava kumppanisi
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Etusi
- Yli 35 000 tuotetta varastossa ja valmiina lähetettäväksi
- Ilmainen toimitus kaikkialle Eurooppaan kaikille tilauksille
- Nähnyt sen halvemmalla muualla? Hyödynnä Hinnanmäärityslupaus!
- Luotettava laatu, jota tukee yli 20 vuoden markkinajohtajuus.
Etkö löydä tuotetietoja?Kirjoita meille suoraan Täällä >











