(6 kpl) KARLOWSKY | Miesten liivi Kai - musta - koko: 54
4 painonappia, tiivis istuvuus
SKU HWKK54S#SET

* Kuva voi hieman poikeita alkuperäisestä.
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 192,77 €
(6 kpl) KARLOWSKY | Miesten liivi Kai - musta - koko: 54
Arvostele nyt
SKU HWKK54S#SET
4 painonappia, tiivis istuvuus
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 192,77 €
Kuvaus
Suoritus
- Karlowsky miesten liivi Kai
- Koko: 54
- Vartaloa myötäilevä liivi
- Takana vyötärönauha säädettävissä painonapeilla
- Kevyt ja tyylikäs
- Kaksi sivutaskua
- 4 Paina nastat kiinnitysnauhaan
laatu
- 35 % Puuvillaa / 65 % polyesteriä
- Laadukas ammattitaito
- Helppohoitoinen, helppo silitys, pestävä
- Pestävä jopa max. 95 ° C
Toimitus
- 6 kappaletta
suuntaviivat
- Valmistettu hygienia- ja turvallisuusohjeiden mukaisesti
- CE määräysten mukaisesti
- Materiaali on eurooppalaisten elintarvikestandardien mukainen
Tekniset tiedot
Mitat
| Leveys | 235 mm |
|---|---|
| Syvyys | 345 mm |
| Korkeus | 20 mm |
| Vaatekoko | 54 |
Yksityiskohdat
| Väri | Musta |
|---|---|
| Materiaalin paino | 215 g/m² |
| Aseta määrä | 6 Stk. |
Toimitus
| Toimitustapa | Paketti |
|---|---|
| Bruttopaino | 1,24 kg |
| Nettopaino | 1,19 kg |
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Luotettava kumppanisi
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Etusi
- Yli 35 000 tuotetta varastossa ja valmiina lähetettäväksi
- Ilmainen toimitus kaikkialle Eurooppaan kaikille tilauksille
- Nähnyt sen halvemmalla muualla? Hyödynnä Hinnanmäärityslupaus!
- Luotettava laatu, jota tukee yli 20 vuoden markkinajohtajuus.
Etkö löydä tuotetietoja?Kirjoita meille suoraan Täällä >










