(6 kpl) KARLOWSKY | Bistro-esiliina Basic taskuilla - bordeaux
Mitat: 700x700 mm
SKU BSBTK3BX#SET

* Kuva voi hieman poikeita alkuperäisestä.
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 91,62 €
(6 kpl) KARLOWSKY | Bistro-esiliina Basic taskuilla - bordeaux
Arvostele nyt
SKU BSBTK3BX#SET
Mitat: 700x700 mm
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 91,62 €
Kuvaus
Suoritus
- Karlowsky Bistro esiliina Basic
- unisex
- Bistro-esiliina, jossa on jatkuva esiliinakangasnauha
- Sauman kiinnityksellä
- mukava
- yksi koko
- Helppo hoitaa pinta
laatu
- Materiaali: 35% puuvillaa / 65% polyesteriä.
- Laadukas ammattitaito
massa
- Leveys: 1000 mm
- Pitkä: 750 mm
Toimitus
- 6 kappaletta
suuntaviivat
- Valmistettu hygienia- ja turvallisuusohjeiden mukaisesti
- CE määräysten mukaisesti
- Materiaali on eurooppalaisten elintarvikestandardien mukainen
Tekniset tiedot
Mitat
| Leveys | 235 mm |
|---|---|
| Syvyys | 345 mm |
| Korkeus | 20 mm |
Yksityiskohdat
| Väri | Bordeaux |
|---|---|
| Materiaalin paino | 215 g/m² |
| Aseta määrä | 6 Stk. |
Toimitus
| Toimitustapa | Paketti |
|---|---|
| Bruttopaino | 1,46 kg |
| Nettopaino | 1,41 kg |
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Luotettava kumppanisi
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Etusi
- Yli 35 000 tuotetta varastossa ja valmiina lähetettäväksi
- Ilmainen toimitus kaikkialle Eurooppaan kaikille tilauksille
- Nähnyt sen halvemmalla muualla? Hyödynnä Hinnanmäärityslupaus!
- Luotettava laatu, jota tukee yli 20 vuoden markkinajohtajuus.
Etkö löydä tuotetietoja?Kirjoita meille suoraan Täällä >







