(5 kpl) naisten pikeepaita - lyhythihainen - 100 % puuvillaa - musta - koko XS
sis. GGM Gastro logo - 100% puuvillaa
SKU PSWLP-XS

* Kuva voi hieman poikeita alkuperäisestä.
Taattu: Tilaa klo 12 mennessä, niin toimitus lähtee heti!
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 51,16 €
(5 kpl) naisten pikeepaita - lyhythihainen - 100 % puuvillaa - musta - koko XS
SKU PSWLP-XS
sis. GGM Gastro logo - 100% puuvillaa
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 51,16 €
Lisävarusteet (4)
Kuvaus
Suoritus
- 5 kappaleen setti
- sis. GGM Gastron logo
- Väri: Musta
- 100% puuvillaa
- lyhyellä hihalla
- Sileä kaulus
- Kevyt ja tyylikäs
- mukava
laatu
- Erittäin kestävä
- kestävä
- Vahvistettu olkapää
- Laadukas ammattitaito
- Sopii kuivapesuun
Tekniset tiedot
Mitat
| Leveys | 304 mm |
|---|---|
| Syvyys | 375 mm |
| Korkeus | 76 mm |
| Vaatekoko | XS |
Yksityiskohdat
| Sopii | Hyvät naiset |
|---|---|
| Väri | Musta |
| Tuotteen materiaali | Puuvilla |
| Materiaalin paino | 200 g/m² |
| Silityksen kestävä | Ja |
| Aseta määrä | 5 Stk. |
Toimitus
| Toimitustapa | Paketti |
|---|---|
| Bruttopaino | 2 kg |
| Nettopaino | 0,96 kg |
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Luotettava kumppanisi
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Etusi
- Yli 35 000 tuotetta varastossa ja valmiina lähetettäväksi
- Ilmainen toimitus kaikkialle Eurooppaan kaikille tilauksille
- Nähnyt sen halvemmalla muualla? Hyödynnä Hinnanmäärityslupaus!
- Luotettava laatu, jota tukee yli 20 vuoden markkinajohtajuus.
Etkö löydä tuotetietoja?Kirjoita meille suoraan Täällä >
RRP 72,99 €*










