(5 kpl) Bistroesiliina - valkoinen - L x K: 67x84 cm
65% polyesteriä
SKU BSWP

* Kuva voi hieman poikeita alkuperäisestä.
Taattu: Tilaa klo 12 mennessä, niin toimitus lähtee heti!
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 44,02 €
(5 kpl) Bistroesiliina - valkoinen - L x K: 67x84 cm
SKU BSWP
65% polyesteriä
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 44,02 €
Lisävarusteet (5)
Kuvaus
Suoritus
- Bistro esiliina
- ilman logoa
- unisex
- tyylikäs ja moderni
- mukava
- Väri: valkoinen
- Yksi koko sopii kaikille
- rauta
- Helppo hoitaa pinta
- kestävä
laatu
- Materiaali: 65% polyesteri
- Värinkesto
- Laadukas ammattitaito
- Erittäin kestävä
- kestävä
- kulutusta kestävä
massa
- Leveys: 670 mm
- Pitkä: 840 mm
Toimitus
suuntaviivat
- Valmistettu hygienia- ja turvallisuusohjeiden mukaisesti
- CE määräysten mukaisesti
- Materiaali on eurooppalaisten elintarvikestandardien mukainen
Tekniset tiedot
Mitat
| Leveys | 327 mm |
|---|---|
| Syvyys | 374 mm |
| Korkeus | 42 mm |
Yksityiskohdat
| Sopii | Unisex |
|---|---|
| Väri | Valkoinen |
| Tuotteen materiaali | polyesteri |
| Materiaalin paino | 175 g/m² |
| Aseta määrä | 5 Stk. |
Toimitus
| Toimitustapa | Paketti |
|---|---|
| Bruttopaino | 0,76 kg |
| Nettopaino | 0,76 kg |
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Luotettava kumppanisi
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Etusi
- Yli 35 000 tuotetta varastossa ja valmiina lähetettäväksi
- Ilmainen toimitus kaikkialle Eurooppaan kaikille tilauksille
- Nähnyt sen halvemmalla muualla? Hyödynnä Hinnanmäärityslupaus!
- Luotettava laatu, jota tukee yli 20 vuoden markkinajohtajuus.
Etkö löydä tuotetietoja?Kirjoita meille suoraan Täällä >
RRP 64,99 €*








