(36 kpl) LIBBEY | PANELED TUMBLERS - Cooler - 473ml

* Kuva voi hieman poikeita alkuperäisestä.
(36 kpl) LIBBEY | PANELED TUMBLERS - Cooler - 473ml
Kuvaus
Vankat ja tyylikkäät lasit monipuoliseen käyttöön
Nämä korkealaatuiset lasit erottuvat klassisella, selkeillä faseteilla varustetulla muotoilullaan, joka ei vakuuta pelkästään ulkonäöllään vaan myös miellyttävällä tuntumalla. Korkeudeltaan 155 mm ja halkaisijaltaan 85 mm ne ovat täydellisissä mitoissa tarjoamaan monenlaisia juomia tyylikkäästi. Kirkas lasimateriaali takaa loistavan läpinäkyvyyden ja korostaa sisältöjen raikkautta.
Täydelliset gastronomiaan ja tapahtuma-alueille
Lasit soveltuvat erittäin hyvin kylmille juomille kuten cocktaileille, long drinkeille tai virvoitusjuomille ja niiden muotoilu tarjoaa riittävästi tilaa jääpaloille. Niitä käytetään erityisesti baareissa, ravintoloissa ja tapahtumissa, joissa vaaditaan yhtä lailla houkuttelevaa esillepanoa kuin toimivuutta. Kestävä valmistustapa takaa, että ne soveltuvat erinomaisesti myös ammattikäyttöön vaativissa olosuhteissa.
Tekniset tiedot
Mitat
| Leveys | 85 mm |
|---|---|
| Syvyys | 85 mm |
| Korkeus | 155 mm |
Yksityiskohdat
| Sarja | PANELED TUMBLERS |
|---|---|
| Aseta määrä | 36 Stk. |
| Väri | Läpinäkyvä (kirkas) |
| Suurin täyttömäärä | 473 ml |
| Sopii | Jäätee, Long drinkit, Vesi |
Ominaisuudet
| Tuotteen materiaali | Lasi |
|---|---|
| Sopii | Astianpesukone |
| Ominaisuudet | Kalibroimaton |
| Täyttöviiva | Nein |
Toimitus
| Toimitustapa | Paketti |
|---|---|
| Bruttopaino | 15,18 kg |
| Nettopaino | 0,42 kg |
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
- Yli 35 000 tuotetta varastossa ja valmiina lähetettäväksi
- Ilmainen toimitus kaikkialle Eurooppaan kaikille tilauksille
- Nähnyt sen halvemmalla muualla? Hyödynnä Hinnanmäärityslupaus!
- Luotettava laatu, jota tukee yli 20 vuoden markkinajohtajuus.







