(24 kpl) Pizzalautanen - polykarbonaatti - Ø 320 mm - valkoinen
Väri: valkoinen
SKU PCPTPP32

* Kuva voi hieman poikeita alkuperäisestä.
Taattu: Tilaa klo 12 mennessä, niin toimitus lähtee heti!
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 223,71 €
(24 kpl) Pizzalautanen - polykarbonaatti - Ø 320 mm - valkoinen
SKU PCPTPP32
Väri: valkoinen
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 223,71 €
Kuvaus
Malli
- Pizzalautanen/ tarjoilulautanen
- 24n setti
- Väri: Valkoinen
- Erittäin kestävä
- Tilaa säästävä pinottava
- Korkeat toiminnot ja vakaa laatu
Laatu
- Valmistettu polykarbonaatista
Mitat
- Halkaisija:320 mm
Toimituksen sisältö
- 24 on asetettu
Ohjeet
- Tuotettu luonnollisesti hygienia- ja turvallisuusohjeiden mukaisesti
- Materiaali on eurooppalaisten elintarvikesäädösten mukainen
Tekniset tiedot
Mitat
| Halkaisija | 320 mm |
|---|
Yksityiskohdat
| Määrä | 24 |
|---|---|
| Materiaali | Polykarbonaatti |
| Väri | Valkoinen |
| Pinottavissa | Kyllä |
Toimitus
| Toimitusehto | koottu |
|---|---|
| Toimitustapa | Paketti |
| Bruttopaino | 7,76 kg |
| Nettopaino | 0,90 kg |
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Luotettava kumppanisi
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Etusi
- Yli 35 000 tuotetta varastossa ja valmiina lähetettäväksi
- Ilmainen toimitus kaikkialle Eurooppaan kaikille tilauksille
- Nähnyt sen halvemmalla muualla? Hyödynnä Hinnanmäärityslupaus!
- Luotettava laatu, jota tukee yli 20 vuoden markkinajohtajuus.
Etkö löydä tuotetietoja?Kirjoita meille suoraan Täällä >
RRP 340,99 €*










