(24 kpl) LIBBEY | GIBRALTAR - Olutlasi - 414ml
Korkeus: 200mm
SKU 70689

* Kuva voi hieman poikeita alkuperäisestä.
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 159,45 €
(24 kpl) LIBBEY | GIBRALTAR - Olutlasi - 414ml
Arvostele nyt
SKU 70689
Korkeus: 200mm
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 159,45 €
Lisävarusteet (10)
Kuvaus
Vankka ja toimiva olutlasi ammattilaiskäyttöön
Olutlasi erottuu ajattomalla muotoilullaan ja selkeillä linjoillaan, jotka mahdollistavat houkuttelevan juomien esillepanon. Korkeudeltaan 200 mm ja halkaisijaltaan 80 mm lasi on optimaalisesti mitoitettu ja mukava kädessä. Sen 414 ml tilavuus tekee siitä ihanteellisen eri oluttyypeille ilman, että se vaikuttaa liian suurelta tai kömpelöltä. Kestävä materiaali takaa pitkän käyttöiän ja hyvän kulutuskestävyyden päivittäisessä käytössä.Monipuoliset käyttökohteet gastronomiassa ja tapahtumissa
Tämä lasi sopii erinomaisesti käytettäväksi baareissa, ravintoloissa ja tapahtumissa, joissa halutaan tarjoilla olutta tyylikkäästi ja käytännöllisesti. Se on ihanteellinen eri oluttyyppien eleganttiin tarjoiluun ja maun parhaaseen esiin tuomiseen. Vankka rakenne soveltuu myös usein toistuvaan käyttöön ja tukee näin sujuvaa palvelua. Lisäksi lasi sopii yksinkertaisen muotoilunsa ansiosta lähes mihin tahansa ympäristöön.Tekniset tiedot
Mitat
| Leveys | 80 mm |
|---|---|
| Syvyys | 80 mm |
| Korkeus | 200 mm |
Yksityiskohdat
| Sarja | GIBRALTAR |
|---|---|
| Aseta määrä | 24 Stk. |
| Väri | Läpinäkyvä (kirkas) |
| Suurin täyttömäärä | 414 ml |
| Sopii | Olut, Virvoitusjuoma |
Ominaisuudet
| Tuotteen materiaali | Lasi |
|---|---|
| Sopii | Astianpesukone |
| Ominaisuudet | Kalibroimaton |
| Täyttöviiva | Nein |
Toimitus
| Toimitustapa | Paketti |
|---|---|
| Bruttopaino | 16,61 kg |
| Nettopaino | 0,65 kg |
Luotettava kumppanisi
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Etusi
- Yli 35 000 tuotetta varastossa ja valmiina lähetettäväksi
- Ilmainen toimitus kaikkialle Eurooppaan kaikille tilauksille
- Nähnyt sen halvemmalla muualla? Hyödynnä Hinnanmäärityslupaus!
- Luotettava laatu, jota tukee yli 20 vuoden markkinajohtajuus.
Etkö löydä tuotetietoja?Kirjoita meille suoraan Täällä >
RRP 224,99 €*




