(20 kpl) tarjoilukulho - MINI - melamiini - 180 ml - 130x120 mm - konepesunkestävä, pinoutuva, 20‑osainen setti - valkoinen
Korkeus: 75mm
SKU 84449

* Kuva voi hieman poikeita alkuperäisestä.
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 115,42 €
(20 kpl) tarjoilukulho - MINI - melamiini - 180 ml - 130x120 mm - konepesunkestävä, pinoutuva, 20‑osainen setti - valkoinen
Arvostele nyt
SKU 84449
Korkeus: 75mm
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 115,42 €
Lisävarusteet (11)
Kuvaus
Käytännölliset MINI-sarjan melamiinikulhot
Nämä kestävästä melamiinista valmistetut kulhot vakuuttavat pitkäikäisyydellään ja keveydellään, mikä tekee niistä ihanteellisia päivittäiseen käyttöön. 0,18 litran tilavuudellaan ja kompakteilla mitoillaan 130x120 mm ne sopivat täydellisesti pieniin annoksiin tai välipaloihin. Kulhot ovat astianpesukoneen kestäviä ja siten helppoja puhdistaa, lisäksi ne ovat tilaa säästävästi pinottavia, mikä helpottaa varastointia.Monipuoliset käyttötarkoitukset gastronomiassa ja catering-palveluissa
Nämä kulhot soveltuvat erinomaisesti käytettäväksi ravintoloissa, kahviloissa tai catering-palveluissa, joissa pienet annokset halutaan tarjoilla houkuttelevasti. Ne sopivat mainiosti alkuruokiin, dippeihin tai jälkiruokiin ja tarjoavat yksinkertaisen valkoisen muotoilunsa ansiosta tyylikkään esillepanon. Kestävästä materiaalista johtuen ne soveltuvat myös erinomaisesti ammattikäyttöön, jossa käyttö on usein toistuvaa.Tekniset tiedot
Mitat
| Leveys | 130 mm |
|---|---|
| Syvyys | 120 mm |
| Korkeus | 75 mm |
Yksityiskohdat
| Tilavuus | 0,18 l |
|---|---|
| Materiaali | Melamiini |
| Väri | Valkoinen |
| Soveltuu mikroaaltouunille | Ei |
| Suora lämpö | Ei |
| Uuninkestävä | Ei |
| Astianpesukoneen kestävä | Kyllä |
| Pinottavissa | Kyllä |
Toimitus
| Toimitustapa | Paketti |
|---|---|
| Bruttopaino | 0,13 kg |
| Nettopaino | 0,13 kg |
Luotettava kumppanisi
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Etusi
- Yli 35 000 tuotetta varastossa ja valmiina lähetettäväksi
- Ilmainen toimitus kaikkialle Eurooppaan kaikille tilauksille
- Nähnyt sen halvemmalla muualla? Hyödynnä Hinnanmäärityslupaus!
- Luotettava laatu, jota tukee yli 20 vuoden markkinajohtajuus.
Etkö löydä tuotetietoja?Kirjoita meille suoraan Täällä >
RRP 159,99 €*





