(2 kpl) Juomakaappi ECO - 1 190 mm - 694 l - 2 lasiovea - LED-sisävalo - musta - UK-pistotulpalla
Lämpötila: +2 ~ +10 °C
SKU GK374UES-UK#SET2

* Kuva voi hieman poikeita alkuperäisestä.
RRP 2 044,99 €
Ilmainen toimitus**
Määrä:
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 1 417,28 €
(2 kpl) Juomakaappi ECO - 1 190 mm - 694 l - 2 lasiovea - LED-sisävalo - musta - UK-pistotulpalla
Arvostele nyt
SKU GK374UES-UK#SET2
Lämpötila: +2 ~ +10 °C
RRP 2 044,99 €
Ilmainen toimitus**
Määrä:
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 1 417,28 €
Lisävarusteet (5)
Varaosat (7)
Kuvaus
Malli
- ECO-malli
- 2s SET - juomajääkaapit
- Lukittava ovi
- Oven sarana oikealla
- Itsesulkeutuva ovi
- Digitaalinen lämpömittari
- Integroidut kiskot
- Tehokas ja alhainen virrankulutus (ympäristöystävällinen)
Laatu
- Lakattu kotelo Teräslevy
- Ovi alumiini-/muoviverhoiltu
- Ovi muovikahvalla
- Muovin sisustus
Toimituksen sisältö
- Sisältää 10 tukiraudat
- Laite toimitetaan G-tyypin pistokkeella (UK-pistoke)
Ohjeet
- Tuotettu luonnollisesti hygienia- ja turvallisuusohjeiden mukaisesti
- Tuotteessa on direktiivin mukainen CE-merkintä
- Materiaali on eurooppalaisten elintarvikesäädösten mukainen
Tekniset tiedot
Mitat
| Leveys | 1.190 mm |
|---|---|
| Syvyys | 640 mm |
| Korkeus | 1.980 mm |
Yksityiskohdat
| Materiaali | Alumiini, Muovi, Teräslevy |
|---|---|
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti | 694 l |
| Tukirengas (QTY) | 10 yksikköä |
| Sisävalaistus | LED |
Jäähdytys
| Lämpötila | 2 °C bis 10 °C |
|---|---|
| Jäähdytystekijä | Kiertoilma |
| Kylmäaine | R600a |
Tehovaatimukset
| Teho | 740 Watt |
|---|---|
| Kapasiteetti jääkaappia kohti | 375 Watt |
| Jännitys | 230V |
| Vaihe (n) | 1N/PE |
| Taajuus | 50 Hz |
Toimitus
| Toimitustapa | Huolintaliike |
|---|---|
| Toimitusehto | koottu |
| Paino | 164 kg |
Lataa / Räjäytyskuva
Lataa / Räjäytyskuva
Lataa / Räjäytyskuva
Luotettava kumppanisi
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Etusi
- Yli 35 000 tuotetta varastossa ja valmiina lähetettäväksi
- Ilmainen toimitus kaikkialle Eurooppaan kaikille tilauksille
- Nähnyt sen halvemmalla muualla? Hyödynnä Hinnanmäärityslupaus!
- Luotettava laatu, jota tukee yli 20 vuoden markkinajohtajuus.
Etkö löydä tuotetietoja?Kirjoita meille suoraan Täällä >
RRP 2.044,99 €*



















