(144 kpl) Aterinsetti Enzo - 144‑osainen - 36 hengelle
Ruostumaton teräs 18/10
SKU BSEKI24#6

* Kuva voi hieman poikeita alkuperäisestä.
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 328,43 €
(144 kpl) Aterinsetti Enzo - 144‑osainen - 36 hengelle
Arvostele nyt
SKU BSEKI24#6
Ruostumaton teräs 18/10
Tulosta* nettohinta | kokonaishinta sis. 19% ALV.: 328,43 €
Kuvaus
Laadukas aterinsetti ammattilaiskäyttöön
Tämä MARTIN-sarjan aterinsetti vakuuttaa klassisella eleganssillaan ja kattavalla varustelullaan. 144 osaa 36 henkilölle tekevät siitä optimaalisen suurille pöytäseurueille ja tapahtumille. Veitsen, haarukan, lusikan ja kahvilusikan yhdistelmä tarjoaa sopivan aterimen jokaista ruokaa varten. Ajaton muotoilu hillityillä koristeilla tekee setistä monikäyttöisen ja sen voi yhdistää ihanteellisesti erilaisiin pöytäkoristeisiin.Monipuoliset käyttötarkoitukset gastronomian ja tapahtuma-alan tarpeisiin
Setti soveltuu erinomaisesti ravintoloihin, catering-palveluihin ja suuriin tapahtumiin, joissa halutaan tarjoilla suuri määrä vieraita tyylikkäästi. Kestävä valmistus takaa aterimien pitkäikäisyyden ja soveltuvuuden päivittäiseen gastronomiseen käyttöön. Myös juhlaviin tilaisuuksiin, kuten häihin tai banketteihin, se tarjoaa ammattimaisen ratkaisun, jossa yhdistyvät toimivuus ja estetiikka.Tekniset tiedot
Mitat
| Leveys | 225 mm |
|---|---|
| Syvyys | 42,30 mm |
| Korkeus | 150 mm |
Yksityiskohdat
| Tuotteen materiaali | 18/10 ruostumaton teräs |
|---|---|
| Väri | Ruostumaton teräs |
| Sarja | MARTIN |
| Aseta määrä | 144 Stk. |
| Astianpesukoneen kestävä | Kyllä |
Toimitus
| Toimitustapa | Paketti |
|---|---|
| Bruttopaino | 14,10 kg |
| Nettopaino | 11,61 kg |
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
Luotettava kumppanisi
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Etusi
- Yli 35 000 tuotetta varastossa ja valmiina lähetettäväksi
- Ilmainen toimitus kaikkialle Eurooppaan kaikille tilauksille
- Nähnyt sen halvemmalla muualla? Hyödynnä Hinnanmäärityslupaus!
- Luotettava laatu, jota tukee yli 20 vuoden markkinajohtajuus.
Etkö löydä tuotetietoja?Kirjoita meille suoraan Täällä >
RRP 499,99 €*








