(12 kpl) Long drink ‑lasi – CASABLANCA – 0,28 l
** Kuva saattaa hieman poiketa alkuperäisestä.

** Kuva saattaa hieman poiketa alkuperäisestä.
(12 kpl) Long drink ‑lasi – CASABLANCA – 0,28 l
Tuotteen edut
- Astianpesukoneen kestävä: Lasi voidaan helposti puhdistaa astianpesukoneessa, mikä säästää aikaa ja vaivaa.
- Valmistettu elintarvikekelpoisista materiaaleista: Se takaa turvallisuuden ja terveyden juomisen aikana, sillä siitä ei irtoa haitallisia aineita.
Kuvaus
Tyylikäs mehu- ja longdrink-lasi ammattikäyttöön
Tämä mehu- ja longdrink-lasi erottuu täydellisellä läpinäkyvyydellään ja ensiluokkaisella kirkkaudellaan, jotka korostavat jokaista juomaa visuaalisesti täydellisesti. Ergonomisesti täydellisesti muotoiltu design takaa miellyttävän käsiteltävyyden ja antaa lasille elegantin ilmeen. Lisäksi lasi vakuuttaa parhaalla tukevuudellaan, minkä ansiosta se pysyy vakaasti ja turvallisesti myös intensiivisessä käytössä. Kestävä valmistus takaa pitkän käyttöiän, mikä tekee siitä ihanteellisen päivittäiseen käyttöön.
Monipuolinen käyttö ravintola- ja catering-alalla
Lasi soveltuu erinomaisesti ammattikäyttöön, erityisesti baareissa, ravintoloissa ja catering-yrityksissä. Se on täydellinen tyylikkääseen mehujen ja longdrinkien tarjoiluun jättäen samalla laadukkaan vaikutelman. Vahvuutensa ja elegantin muotoilunsa ansiosta se on optimaalinen valinta vaativille asiakkaille ja monipuolinen kumppani kaikenlaisiin tapahtumiin.
Tekniset tiedot
Yksityiskohdat
| Sarja | CASABLANCA |
|---|---|
| Suurin täyttömäärä | 284 ml |
| Väri | Läpinäkyvä (kirkas) |
| Tuotteen materiaali | Lasi |
Toimitus
| Aseta määrä | 12 Stk |
|---|---|
| Toimitustapa | Paketti |
| Bruttopaino | 4,03 kg |
| Nettopaino | 3,26 kg |
Turvallisuus- ja hävitysohjeet
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
- Yli 35 000 tuotetta varastossa ja valmiina lähetettäväksi
- Ilmainen toimitus kaikkialle Eurooppaan kaikille tilauksille
- Nähnyt sen halvemmalla muualla? Hyödynnä Hinnanmäärityslupaus!
- Luotettava laatu, jota tukee yli 20 vuoden markkinajohtajuus.







