Plato para pizza - Polietileno - Ø220mm - con canal recogejugos - Marrón
Color marrón
SKU PBTP22

* The picture may slightly differ from the original.
Guaranteed: Order by 12 noon for immediate dispatch!
RRP 14,49 €
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Plato para pizza - Polietileno - Ø220mm - con canal recogejugos - Marrón
SKU PBTP22
Color marrón
RRP 14,49 €
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Accessories (8)
Description
Acabado
- Ideal para platos infantiles
- Color: negro
- Diseño Shapely
- Extremadamente robusto
Calidad
Directrices
- Fabricado de acuerdo con las normativas vigentes en materia de higiene y seguridad
- Cumple las regulaciones CE
- El material cumple con los estándares alimentarios Europeos y Españoles
Technical data
Dimensiones
| Ancho | 220 mm |
|---|---|
| Profundidad | 220 mm |
Detalles
| Color | Marrón |
|---|---|
| Propiedades | Reutilizable, Inastillable |
| Apto para lavavajillas | Sí |
Entrega
| Tipo de envío | agencia de transporte |
|---|---|
| Peso bruto | 0,35 kg |
| Peso neto | 0,33 kg |
Your reliable partner
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Your Advantages
- Over 35,000 products in stock and ready to ship
- Free delivery across Europe on all orders
- Seen it cheaper elsewhere? Claim our {{PriceMatchPromise}}!
- Trusted quality backed by 20+ years of market-leading experience
Are you missing product information?Please write to us directly here >
RRP 14,49 €*








