STAUB | FRENCH LINE - Kökshanddukar - 700x500mm - körsbärsröd
Tillverkad i Frankrike
SKU 1003415

* Bilden kan skilja sig något från originalet.
Garanterat: Beställ före kl. 12 för omedelbar leverans!
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 232,85 kr
STAUB | FRENCH LINE - Kökshanddukar - 700x500mm - körsbärsröd
SKU 1003415
Tillverkad i Frankrike
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 232,85 kr
Tillbehör (6)
Beskrivning
- Av bomull
Kvalitet
- 100 % bomull
- Högkvalitativt utförande
Riktlinjer
- Producerad naturligtvis i enlighet med hygien- och säkerhetsriktlinjerna.
- CE-märkt
- Materialen uppfyller de europeiska livsmedelsstandarderna
Teknisk data
Abmessungen
| Bredd | 500 mm |
|---|---|
| Djup | 320 mm |
| Höjd | 1 mm |
Details
| Lämplig för | Washingmachine |
|---|---|
| Färg | Cherry Red |
| Produktens material | Cotton |
| 110 g/m² |
Lieferung
| Frakt metod | Paket |
|---|---|
| Bruttovikt | 0,13 kg |
| Netto vikt | 0,11 kg |
Din pålitliga partner
- Pris/prestanda: Betyg "mycket bra"
- Kundnöjdhet: Betyg "mycket bra"
Dina fördelar
- Över 35 000 produkter i lager och redo att skickas
- Fri leverans i hela Europa på alla beställningar
- Sett det billigare någon annanstans? Utnyttja vår Prisgaranti!
- Pålitlig kvalitet stödd av över 20 års marknadsledande erfarenhet
Saknar du produktinformation?Skriv gärna till oss direkt här >










