Saladette TORONTO - 1500 mm - träfront - 2 dörrar - med rak glasöverdel för 4x GN 1/1 + 1 hylla - svart granitbänkskiva
Temperatur: 0 till +5 °C
SKU SAE150DN

* The picture may slightly differ from the original.
RRP 47 965,26 kr
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Saladette TORONTO - 1500 mm - träfront - 2 dörrar - med rak glasöverdel för 4x GN 1/1 + 1 hylla - svart granitbänkskiva
SKU SAE150DN
Temperatur: 0 till +5 °C
RRP 47 965,26 kr
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Accessories (3)
Spare Parts (2)
Description
Produktfördel
Utförande
- Högkvalitativ salladsdisk
- Produktfärg: Svart matt
- Panellfärg: naturligt träutseende
- Högkvalitativ 48 mm isolering av polyuretan
- Hög effekt vid lägre strömförbrukning (miljövänlig)
- Perfekt för professionell användning
- Digital kontrollpanel för temperatur och avfuktningsfunktion
- Självstängande dörrar
- Lätt att rengöra
Kvalitet
- Inredning i rostfritt stål
- Högkvalitativ granitplatta
Kylning
- Kylning med fläkt
- Automatisk vattenavdunstning vid avfuktning
- Avtagbar klimatkompressor
- Förångare (kopparrör) med aluminiumlameller
Glastillsats
- LED-belysning
Ingår i leveransen
- Med kantig glastillsats
- GN-behållare ingår inte i leveransen
Riktlinjer
- Producerad naturligtvis i enlighet med hygien- och säkerhetsriktlinjerna.
- CE-märkt
- Materialen uppfyller de europeiska livsmedelsstandarderna
Technical data
Mått
| Bredd | 1.500 mm |
|---|---|
| Djup | 880 mm |
| Höjd | 1.400 mm |
| Arbetshöjd | 900 mm |
Detaljer
| Dörrar | 2 |
|---|---|
| Nyttovolym | 1.000 l |
| Kapacitet | 4 x GN 1/1 |
Kylning
| Temperatur | 0 °C till 5 °C |
|---|---|
| Kylfaktor | Cirkulation |
| Upptining | Automatisk |
| Kylmedel | R290 |
Anslutningsvärden
| Driftläge | Elektrisk |
|---|---|
| Effekt | 450 Watt |
| Spänning | 230V |
| Fas(er) | 1N/PE |
| Frekvens | 50 Hz |
Leverans
| Frakttyp | Spedition |
|---|---|
| Leveransskick | Ej Monterat |
| Bruttovikt | 252 kg |
Download / Exploded drawing
Download / Exploded drawing
Download / Exploded drawing
Your reliable partner
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Your Advantages
- Over 35,000 products in stock and ready to ship
- Free delivery across Europe on all orders
- Seen it cheaper elsewhere? Claim our {{PriceMatchPromise}}!
- Trusted quality backed by 20+ years of market-leading experience
Are you missing product information?Please write to us directly here >
RRP 47.965,26 €*















