Mjölkkyl - 300 mm - 15 liter - 1 glasdörr - med digital temperaturvisning - inkl. mjölkanslutning - svart
Temperatur: +1 till +6 °C & +50 till +65 °C
SKU MKD15NR

* Bilden kan skilja sig något från originalet.
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 6 665,54 kr
Mjölkkyl - 300 mm - 15 liter - 1 glasdörr - med digital temperaturvisning - inkl. mjölkanslutning - svart
Betygsätt nu
SKU MKD15NR
Temperatur: +1 till +6 °C & +50 till +65 °C
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 6 665,54 kr
Tillbehör (4)
Beskrivning
Utförande
- Digital temperaturdisplay
- Glidfria gummifötter
Kvalitet
Ingår i leveransen
- 2 Hyllor
Teknisk data
Mått
| Bredd | 300 mm |
|---|---|
| Djup | 525 mm |
| Höjd | 640 mm |
Detaljer
| Färg | Svart |
|---|---|
| Operation | Digital |
| Svängdörrar | 1 |
| Dörrtyp | Dörr(ar) med gångjärn i glas |
| Kapacitet | 15 l |
| Belysning | LED |
| Temperatur | 1 °C till 6 °C |
Kylning
| Kylmedel | R134A / 0,05 kg |
|---|---|
| Klimatklass | 4 |
| Kylfaktor | Statisk |
| Upptining | Manuell |
Anslutningsvärden
| Effekt | 200 Watt |
|---|---|
| Spänning | 220 - 240 Volt |
| Fas(er) | 1N/PE |
| Frekvens | 50 Hz |
Leverans
| Frakttyp | Spedition |
|---|---|
| Leveransskick | Monterat |
| Bruttovikt | 37 kg |
Din pålitliga partner
- Pris/prestanda: Betyg "mycket bra"
- Kundnöjdhet: Betyg "mycket bra"
Dina fördelar
- Över 35 000 produkter i lager och redo att skickas
- Fri leverans i hela Europa på alla beställningar
- Sett det billigare någon annanstans? Utnyttja vår Prisgaranti!
- Pålitlig kvalitet stödd av över 20 års marknadsledande erfarenhet
Saknar du produktinformation?Skriv gärna till oss direkt här >
RRP 10.060,65 €*












