Midjeförkläde med ficka - svart - Längd: 76 cm
En storlek - 65% polyester/ 35% bomull
SKU TSTPW-S

* Bilden kan skilja sig något från originalet.
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 232,85 kr
Midjeförkläde med ficka - svart - Längd: 76 cm
SKU TSTPW-S
En storlek - 65% polyester/ 35% bomull
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 232,85 kr
Beskrivning
Utförande
- Längd 760 mm
- Färg: Svart
- Förkläden i en storlek
- Tål strykning
- Lättskött yta
Kvalitet
- Färgäkta
- Extremt robust
- Slitstark
- Slitstarkt
Mått
- Längd: 760 mm
Riktlinjer
- Producerad naturligtvis i enlighet med hygien- och säkerhetsriktlinjerna.
- Materialen uppfyller de europeiska livsmedelsstandarderna
Teknisk data
Abmessungen
| Bredd | 0 mm |
|---|---|
| Djup | 0 mm |
| Höjd | 760 mm |
| Konfekt storlek | En storlek passar alla |
Details
| Färg | Svart |
|---|---|
| Produktens material | Bomull, polyester |
| Materialets vikt | 190 g/m² |
| Kan strykas | Ja |
| Ställ in kvantitet | 1 Stk. |
Lieferung
| Frakt metod | Paket |
|---|---|
| Bruttovikt | 0,15 kg |
| Netto vikt | 0,14 kg |
Din pålitliga partner
- Pris/prestanda: Betyg "mycket bra"
- Kundnöjdhet: Betyg "mycket bra"
Dina fördelar
- Över 35 000 produkter i lager och redo att skickas
- Fri leverans i hela Europa på alla beställningar
- Sett det billigare någon annanstans? Utnyttja vår Prisgaranti!
- Pålitlig kvalitet stödd av över 20 års marknadsledande erfarenhet
Saknar du produktinformation?Skriv gärna till oss direkt här >
RRP 271,80 €*




