Kylvitrin MADRID - 435 liter - 1000 mm - dubbelglas - med 2 hyllor - svart matt - För SE
Temperatur: +2 till +8 °C
SKU KTFG107SM

* The picture may slightly differ from the original.
RRP 28 267,91 kr
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Kylvitrin MADRID - 435 liter - 1000 mm - dubbelglas - med 2 hyllor - svart matt - För SE
SKU KTFG107SM
Temperatur: +2 till +8 °C
RRP 28 267,91 kr
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Accessories (4)
Description
Produktfördel
- Upp till 70 % energibesparingar jämfört med modeller med enkelglas
- Dubbelglaset förhindrar kondens på fönstren
- Uppvärmda sidofönster
Utförande
- Färg: Svart matt
- Kapacitet: 435 l
- 2 höjdjusterbara hyllor
- Skjutdörrar på baksidan för enkel åtkomst till interiören
- Digital skärm
- Temperaturdisplay
- LED-belysning
Kvalitet
- Kropp gjord av högkvalitativ Stål
- Alla sidor i glas
Kylning
- Temperaturområde: 2 °C till 6 °C
- Köldmedium: R290 / 0,15 kg
Interiör
- Stängd framsida, skjutdörrar baktill
- 2 anmälningar
Anslutning
- Effekt: 670 Watt
- Elanslutning: 220 - 240 Volt / 1N/PE / 50 Hz
Mått
- Yttermått B x D x H: 1.000 mm x 730 mm x 1.235 mm
Ingår i leveransen
Riktlinjer
- Producerad naturligtvis i enlighet med hygien- och säkerhetsriktlinjerna.
- CE-märkt
- Materialen uppfyller de europeiska livsmedelsstandarderna
Technical data
Mått
| Bredd | 1.000 mm |
|---|---|
| Djup | 730 mm |
| Höjd | 1.235 mm |
Detaljer
| Färg | Svart matt |
|---|---|
| Kapacitet | 435 l |
| Hyllor | 2 styck |
Kylning
| Temperatur | 2 °C till 6 °C |
|---|---|
| Kylmedel | R290 / 0,15 kg |
| Kylfaktor | Cirkulation |
| Klimatklass | 3 |
Anslutningsvärden
| Effekt | 670 Watt |
|---|---|
| Spänning | 220 - 240 Volt |
| Fas(er) | 1N/PE |
| Frekvens | 50 Hz |
| Energieffektivitetsklass | D |
Leverans
| Frakttyp | Spedition |
|---|---|
| Leveransskick | Monterat |
| Bruttovikt | 235 kg |
Safety and disposal instructions
Safety and disposal instructions
Safety and disposal instructions
Your reliable partner
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Your Advantages
- Over 35,000 products in stock and ready to ship
- Free delivery across Europe on all orders
- Seen it cheaper elsewhere? Claim our {{PriceMatchPromise}}!
- Trusted quality backed by 20+ years of market-leading experience
Are you missing product information?Please write to us directly here >
RRP 28.267,91 €*























