Kylvitrin - bänkmodell - 188 liter - 718 mm - dubbelglas - böjt glas - med 2 hyllor - LED-belysning - För SE
Temperatur: +2 till +10 °C
SKU TKVNR718

* Bilden kan skilja sig något från originalet.
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 6 756,13 kr
Kylvitrin - bänkmodell - 188 liter - 718 mm - dubbelglas - böjt glas - med 2 hyllor - LED-belysning - För SE
Betygsätt nu
SKU TKVNR718
Temperatur: +2 till +10 °C
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 6 756,13 kr
Tillbehör (4)
Beskrivning
Utförande
- Vinkylarbord
- Böjd front med stängt glas, baksida med skjutdörrar
- Hög effekt vid lägre strömförbrukning (miljövänlig)
- Elegant design
- Elegant presentation av varor
Kvalitet
- Dubbelglas
Ingår i leveransen
- 2 Hyllor
Teknisk data
Mått
| Bredd | 718 mm |
|---|---|
| Djup | 702 mm |
| Höjd | 732 mm |
Detaljer
| Operation | Digital |
|---|---|
| Kapacitet | 188 l |
| Belysning | LED |
| Dörrar | 2 |
| Dörrtyp | Skjutdörr(ar) i glas |
Kylning
| Temperaturområde | 2 °C till 10 °C |
|---|---|
| Kylmedel | R290 / 0,08 kg |
| Klimatklass | 4 |
Anslutningsvärden
| Effekt | 300 Watt |
|---|---|
| Spänning | 220 - 240 Volt |
| Fas(er) | 1N/PE |
| Frekvens | 50 Hz |
Leverans
| Frakttyp | Spedition |
|---|---|
| Leveransskick | Monterat |
| Bruttovikt | 96 kg |
Din pålitliga partner
- Pris/prestanda: Betyg "mycket bra"
- Kundnöjdhet: Betyg "mycket bra"
Dina fördelar
- Över 35 000 produkter i lager och redo att skickas
- Fri leverans i hela Europa på alla beställningar
- Sett det billigare någon annanstans? Utnyttja vår Prisgaranti!
- Pålitlig kvalitet stödd av över 20 års marknadsledande erfarenhet
Saknar du produktinformation?Skriv gärna till oss direkt här >
RRP 9.658,22 €*













