Kyldisk - 1,25 x 1,05 m - med 2 hyllor
Temperatur: -1 ~ +7 °C
SKU KTHDC121

* Bilden kan skilja sig något från originalet.
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 40 090,79 kr
Kyldisk - 1,25 x 1,05 m - med 2 hyllor
Betygsätt nu
SKU KTHDC121
Temperatur: -1 ~ +7 °C
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 40 090,79 kr
Tillbehör (3)
Beskrivning
Produktfördelar
Utförande
- Kvalitetsprodukt från europeisk produktion
- Utrustningen är öppen upptill
- Härdat säkerhetsglas
- Effektiv kompressor
- Med 4 hjul
- Mycket motståndskraftig och med lång livslängd
- Hög stabilitet
- Extremt tyst drift
- Automatisk avdunstning av avfrostningsvatten
Kvalitet
- List runt glaset av rostfritt stål
- Insida med emaljerad yta
Teknisk data
Mått
| Bredd | 1.250 mm |
|---|---|
| Djup | 1.058 mm |
| Höjd | 1.441 mm |
Detaljer
| Kapacitet | 405 l |
|---|---|
| Färg | Svart |
| Utställningsyta | 40 kg/ m³ |
| Antal anmälningar | 2 |
Kylning
| Temperatur | -1 °C ~ 7 °C |
|---|---|
| Kylfaktor | Cirkulation |
| Upptining | Automatisk |
| Kylmedel | R290 / 0,15 kg |
| Energieffektivitetsklass | E |
| Klimatklass | 3 |
Anslutningsvärden
| Effekt | 1,40 kW |
|---|---|
| Spänning | 230V |
| Fas(er) | 1N/PE |
| Frekvens | 50 Hz |
Leverans
| Frakttyp | Spedition |
|---|---|
| Leveransskick | Monterat |
Säkerhets- och kassationsanvisningar
Säkerhets- och kassationsanvisningar
Säkerhets- och kassationsanvisningar
Din pålitliga partner
- Pris/prestanda: Betyg "mycket bra"
- Kundnöjdhet: Betyg "mycket bra"
Dina fördelar
- Över 35 000 produkter i lager och redo att skickas
- Fri leverans i hela Europa på alla beställningar
- Sett det billigare någon annanstans? Utnyttja vår Prisgaranti!
- Pålitlig kvalitet stödd av över 20 års marknadsledande erfarenhet
Saknar du produktinformation?Skriv gärna till oss direkt här >
RRP 56.557,69 €*
















