Kylbox - BRIDGE - 635x425 mm - inkl. träställ, plastbehållare, melaminbricka, kylklamp & rolltoplock
Färg: Ljusbrun
SKU 13990

* Bilden kan skilja sig något från originalet.
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 4 012,22 kr
Kylbox - BRIDGE - 635x425 mm - inkl. träställ, plastbehållare, melaminbricka, kylklamp & rolltoplock
Betygsätt nu
SKU 13990
Färg: Ljusbrun
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 4 012,22 kr
Tillbehör (3)
Teknisk data
Abmessungen
| Bredd | 635 mm |
|---|---|
| Djup | 425 mm |
| Höjd | 310 mm |
Details
| Serie | BRIDGE |
|---|---|
| GN-dimension | 1/1 |
| Lock ingår | Yes |
| Typ av lock | Rulllock |
Beschaffenheit
| Produktens material | Akryl, Melamine, Trä, Pressgjutning av zink |
|---|---|
| Färg | Ljusbrun |
| Kan diskas i diskmaskin | Nej |
Lieferung
| Frakt metod | Paket |
|---|---|
| Bruttovikt | 13,44 kg |
| Netto vikt | 11,40 kg |
Din pålitliga partner
- Pris/prestanda: Betyg "mycket bra"
- Kundnöjdhet: Betyg "mycket bra"
Dina fördelar
- Över 35 000 produkter i lager och redo att skickas
- Fri leverans i hela Europa på alla beställningar
- Sett det billigare någon annanstans? Utnyttja vår Prisgaranti!
- Pålitlig kvalitet stödd av över 20 års marknadsledande erfarenhet
Saknar du produktinformation?Skriv gärna till oss direkt här >
RRP 6.253,88 €*





