Kylbänk ECO - 1360x700 mm - Volym 282 l - med 2 dörrar - med bakkant - Fläktkyla - R290 - Energiklass C
Temperatur: 0 till +8 °C
SKU KSH136-N

* The picture may slightly differ from the original.
Guaranteed: Order by 12 noon for immediate dispatch!
RRP 12 899,42 kr
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Kylbänk ECO - 1360x700 mm - Volym 282 l - med 2 dörrar - med bakkant - Fläktkyla - R290 - Energiklass C
SKU KSH136-N
Temperatur: 0 till +8 °C
RRP 12 899,42 kr
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Accessories (3)
Description
Utförande
- ECO-utförande
- Högkvalitativ 60 mm isolering
- Aggregat till höger bakom frontpanelen
- Digitaltermostat
- Arbetsyta med bakkant
- Justerbara fötter i rostfritt stål
- Lätt att rengöra
- Hög effekt vid lägre strömförbrukning (miljövänlig)
Kvalitet
- Interiör av rostfritt stål
Ingår i leveransen
- 2 x Glidskenor
- 2 bärgaller
Riktlinjer
- Producerad naturligtvis i enlighet med hygien- och säkerhetsriktlinjerna.
- CE-märkt
- Materialen uppfyller de europeiska livsmedelsstandarderna
Technical data
Mått
| Bredd | 1.360 mm |
|---|---|
| Djup | 700 mm |
| Höjd | 950 mm |
Bakkant
| Djup | 20 mm |
|---|---|
| Höjd | 100 mm |
Yttermått dörr
| Bredd | 430 mm |
|---|---|
| Höjd | 525 mm |
Detaljer
| Dörrar | 2 |
|---|---|
| Bruttovolym | 282 l |
Kylning
| Temperaturområde | 0 °C till 8 °C |
|---|---|
| Energieffektivitetsklass | C |
| Kylfaktor | Cirkulation |
| Kylmedel | R290 |
| Upptining | Luftflödessystem |
Anslutningsvärden
| Effekt | 220 Watt |
|---|---|
| Spänning | 230V |
| Frekvens | 50 Hz |
| Fas(er) | 1N/PE |
Leverans
| Frakttyp | Spedition |
|---|---|
| Leveransskick | Monterat |
| Bruttovikt | 97 kg |
Your reliable partner
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Your Advantages
- Over 35,000 products in stock and ready to ship
- Free delivery across Europe on all orders
- Seen it cheaper elsewhere? Claim our {{PriceMatchPromise}}!
- Trusted quality backed by 20+ years of market-leading experience
Are you missing product information?Please write to us directly here >
RRP 12.899,42 €*
















