Kylbänk ECO - 1360x700 mm - 282 l - Fläktkyla - GN 1/1 - med 4 lådor
Temperatur: +2 till +8 °С
SKU KTJ147ND4

* The picture may slightly differ from the original.
Guaranteed: Order by 12 noon for immediate dispatch!
RRP 18 174,52 kr
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Kylbänk ECO - 1360x700 mm - 282 l - Fläktkyla - GN 1/1 - med 4 lådor
SKU KTJ147ND4
Temperatur: +2 till +8 °С
RRP 18 174,52 kr
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Accessories (3)
Spare Parts (7)
Description
Utförande
- ECO-utförande
- högkvalitativ 60 mm isolering gjord av polyuretan
- Aggregat till höger bakom frontpanelen
- Bruttovolym: 282 l
- Digitaltermostat
- Hög effekt vid lägre strömförbrukning (miljövänlig)
Kvalitet
- Arbetsyta utan kant
- Arbetsytans tjocklek: 60 mm
- Stomme och lådor av högklassigt rostfritt stål AISI 304
- Rostfritt stål tjocklek: 0,70 mm
- Justerbara fötter i rostfritt stål
Kylfack
- 1 Kylfack med 4 lådor
- Lådmått: GN 1/1
Interiör
- Interiör av rostfritt stål
- Lätt att rengöra
Riktlinjer
- Producerad naturligtvis i enlighet med hygien- och säkerhetsriktlinjerna.
- CE-märkt
- Materialen uppfyller de europeiska livsmedelsstandarderna
Technical data
Mått
| Bredd | 1.360 mm |
|---|---|
| Djup | 700 mm |
| Höjd | 850 mm |
Lådor yttermått
| Bredd | 450 mm |
|---|---|
| Djup | 600 mm |
| Höjd | 330 mm |
Lådans innermått
| Bredd | 300 mm |
|---|---|
| Djup | 520 mm |
| Höjd | 210 mm |
Detaljer
| Lådor | 4 |
|---|---|
| Bruttovolym | 282 l |
Kylning
| Kylfaktor | Cirkulation |
|---|---|
| Kylmedel | R600a |
| Temperatur | 2 °C till 8 °C |
| Upptining | Luftflödessystem |
Anslutningsvärden
| Effekt | 275 Watt |
|---|---|
| Spänning | 230V |
| Fas(er) | 1N/PE |
| Frekvens | 50 Hz |
Leverans
| Frakttyp | Spedition |
|---|---|
| Leveransskick | Monterat |
| Bruttovikt | 146 kg |
Download / Exploded drawing
Download / Exploded drawing
Download / Exploded drawing
Your reliable partner
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Your Advantages
- Over 35,000 products in stock and ready to ship
- Free delivery across Europe on all orders
- Seen it cheaper elsewhere? Claim our {{PriceMatchPromise}}!
- Trusted quality backed by 20+ years of market-leading experience
Are you missing product information?Please write to us directly here >
RRP 18.174,52 €*














