Konditorikyl MADRID - 850 liter - 1000 mm - dubbelglas - med 3 hyllor - svart matt - För SE
Temperatur: +2 till +8 °C
SKU KTG107SM

* The picture may slightly differ from the original.
Guaranteed: Order by 12 noon for immediate dispatch!
RRP 33 880,19 kr
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Konditorikyl MADRID - 850 liter - 1000 mm - dubbelglas - med 3 hyllor - svart matt - För SE
SKU KTG107SM
Temperatur: +2 till +8 °C
RRP 33 880,19 kr
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Accessories (14)
Description
Produktfördel
- Upp till 70 % energibesparingar jämfört med modeller med enkelglas
- Dubbelglaset förhindrar kondens på fönstren
- Uppvärmda sidofönster
Utförande
- Kakdisk av hög kvalitet
- Färg: Svart matt
- Kapacitet: 850 l
- 3 höjdjusterbara hyllor
- Skjutdörrar på baksidan för enkel åtkomst till interiören
- Digital skärm
- Temperaturdisplay
- LED-belysning
Kvalitet
- Kropp gjord av högkvalitativ Stål
- Alla sidor i glas
Kylning
- Temperaturområde: 2 °C till 8 °C
- Köldmedium: R290 / 0,18 kg
Interiör
- Stängd framsida, skjutdörrar baktill
- 3 anmälningar
Anslutning
- Effekt: 645 Watt
- Elanslutning: 220 - 240 Volt / 1N/PE / 50 Hz
Mått
- Yttermått B x D x H: 1.000 mm x 730 mm x 1.935 mm
Ingår i leveransen
- 3 Förvaringsplatser av glas
Riktlinjer
- Producerad naturligtvis i enlighet med hygien- och säkerhetsriktlinjerna.
- CE-märkt
- Materialen uppfyller de europeiska livsmedelsstandarderna
Technical data
Mått
| Bredd | 1.000 mm |
|---|---|
| Djup | 730 mm |
| Höjd | 1.935 mm |
Detaljer
| Enhetstyp | Kakdisk |
|---|---|
| Färg | Svart matt |
| Kapacitet | 850 l |
| Hyllor | 3 styck |
Kylning
| Temperatur | 2 °C till 8 °C |
|---|---|
| Kylmedel | R290 / 0,18 kg |
| Kylfaktor | Cirkulation |
| Klimatklass | 3 |
Anslutningsvärden
| Effekt | 645 Watt |
|---|---|
| Spänning | 220 - 240 Volt |
| Fas(er) | 1N/PE |
| Frekvens | 50 Hz |
| Energieffektivitetsklass | C |
Leverans
| Frakttyp | Spedition |
|---|---|
| Leveransskick | Monterat |
| Bruttovikt | 292 kg |
Your reliable partner
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Your Advantages
- Over 35,000 products in stock and ready to ship
- Free delivery across Europe on all orders
- Seen it cheaper elsewhere? Claim our {{PriceMatchPromise}}!
- Trusted quality backed by 20+ years of market-leading experience
Are you missing product information?Please write to us directly here >
RRP 33.880,19 €*

















