Kolgrill BERLIN - 1 760 mm - rostfritt stål
Rostfritt stål AISI 304
SKU HKGE1800E#KGE1600

* The picture may slightly differ from the original.
RRP 71 937,06 kr
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Kolgrill BERLIN - 1 760 mm - rostfritt stål
SKU HKGE1800E#KGE1600
Rostfritt stål AISI 304
RRP 71 937,06 kr
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Accessories (7)
Description
Produktfördelar
- Praktisk & mångsidig användning
- Enkelt och funktionellt arbete
- Utmärkt grillresultat
Utförande
- Högkvalitativ träkolsgrill
- Huv utgång: 240 mm
- Lätt att använda
- Lätt att rengöra
- Modern design
- Hållbar
Kvalitet
- Fötter av rostfritt stål
- Värmebeständiga material
Ingår i leveransen
- Filterhuva
- Kollåda
- 4 Filter
Observera
- Endast för utomhusbruk. För inomhusbruk, kontakta din sotare i förväg.
Riktlinjer
- Producerad naturligtvis i enlighet med hygien- och säkerhetsriktlinjerna.
- Materialen uppfyller de europeiska livsmedelsstandarderna
Technical data
Mått
| Bredd | 1.760 mm |
|---|---|
| Djup | 790 mm |
| Höjd | 2.100 mm |
| Arbetshöjd | 900 mm |
Mått grill
| Bredd | 1.760 mm |
|---|---|
| Djup | 790 mm |
| Höjd | 2.100 mm |
Detaljer
| Typ av utrustning | Träkolsgrill |
|---|---|
| Färg | Rostfritt stål |
| Huv utgång | 240 mm |
| Löstagbara grillgaller | 4 stycken |
Leverans
| Frakttyp | Spedition |
|---|---|
| Leveransskick | Ej Monterat |
| Bruttovikt | 536,50 kg |
Safety and disposal instructions
Safety and disposal instructions
Safety and disposal instructions
Your reliable partner
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Your Advantages
- Over 35,000 products in stock and ready to ship
- Free delivery across Europe on all orders
- Seen it cheaper elsewhere? Claim our {{PriceMatchPromise}}!
- Trusted quality backed by 20+ years of market-leading experience
Are you missing product information?Please write to us directly here >
RRP 71.937,06 €*
















