Kassörshölster - 16 x 24 cm - Svart
Lättskött & Tvättäkta
SKU KHK1S

* Bilden kan skilja sig något från originalet.
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 439,93 kr
Kassörshölster - 16 x 24 cm - Svart
SKU KHK1S
Lättskött & Tvättäkta
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 439,93 kr
Beskrivning
Utförande
- Färg: Schwarz
Kvalitet
- 65% polyester/ 35% bomull
Medföljer leveransen:
- 1 st.
Riktlinjer
- Tillverkad enligt hygien- och säkerhetsstandarder
Teknisk data
Abmessungen
| Bredd | 160 mm |
|---|---|
| Djup | 240 mm |
| Höjd | 15 mm |
Details
| Färg | Svart |
|---|---|
| Materialets vikt | 215 g/m² |
Lieferung
| Frakt metod | Paket |
|---|---|
| Bruttovikt | 0,07 kg |
| Netto vikt | 0,05 kg |
Säkerhets- och kassationsanvisningar
Säkerhets- och kassationsanvisningar
Säkerhets- och kassationsanvisningar
Din pålitliga partner
- Pris/prestanda: Betyg "mycket bra"
- Kundnöjdhet: Betyg "mycket bra"
Dina fördelar
- Över 35 000 produkter i lager och redo att skickas
- Fri leverans i hela Europa på alla beställningar
- Sett det billigare någon annanstans? Utnyttja vår Prisgaranti!
- Pålitlig kvalitet stödd av över 20 års marknadsledande erfarenhet
Saknar du produktinformation?Skriv gärna till oss direkt här >







