Karlowsky - Överrock tunika Essential - Svart - Storlek: L
Tvättäkta, lättskött & hållbar
SKU UKELK64S

* Bilden kan skilja sig något från originalet.
Garanterat: Beställ före kl. 12 för omedelbar leverans!
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 491,71 kr
Karlowsky - Överrock tunika Essential - Svart - Storlek: L
SKU UKELK64S
Tvättäkta, lättskött & hållbar
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 491,71 kr
Beskrivning
Utförande
- Komfortabla
- Lättskött yta
Kvalitet
- Högkvalitativt arbete
Mått
- Storlek: L
Ingår i leveransen
- 1 st.
Riktlinjer
- Tillverkad enligt hygien- och säkerhetsstandarder
- CE-märkt
- Materialet uppfyller de europeiska livsmedelsstandarderna
Teknisk data
Abmessungen
| Bredd | 235 mm |
|---|---|
| Djup | 345 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Konfekt storlek | L |
Details
| Färg | Svart |
|---|---|
| Materialets vikt | 150 g/m² |
Lieferung
| Frakt metod | Paket |
|---|---|
| Bruttovikt | 0,17 kg |
| Netto vikt | 0,17 kg |
Säkerhets- och kassationsanvisningar
Säkerhets- och kassationsanvisningar
Säkerhets- och kassationsanvisningar
Din pålitliga partner
- Pris/prestanda: Betyg "mycket bra"
- Kundnöjdhet: Betyg "mycket bra"
Dina fördelar
- Över 35 000 produkter i lager och redo att skickas
- Fri leverans i hela Europa på alla beställningar
- Sett det billigare någon annanstans? Utnyttja vår Prisgaranti!
- Pålitlig kvalitet stödd av över 20 års marknadsledande erfarenhet
Saknar du produktinformation?Skriv gärna till oss direkt här >











