Karlowsky - Marilies tunika - svart - storlek: 0
lättskött & tvättäkta
SKU UKMK0S

* Bilden kan skilja sig något från originalet.
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 582,30 kr
Karlowsky - Marilies tunika - svart - storlek: 0
Betygsätt nu
SKU UKMK0S
lättskött & tvättäkta
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 582,30 kr
Beskrivning
Utförande
- Komfortabla
- Lättskött yta
Kvalitet
- Högkvalitativt arbete
Mått
- Storlek: 0
Ingår i leveransen
- 1 st.
Riktlinjer
- Tillverkad enligt hygien- och säkerhetsstandarder
- CE-märkt
- Materialet uppfyller de europeiska livsmedelsstandarderna
Teknisk data
Abmessungen
| Bredd | 235 mm |
|---|---|
| Djup | 345 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Konfekt storlek | 0 |
Details
| Färg | Svart |
|---|---|
| 215 g/m² |
Lieferung
| Frakt metod | Paket |
|---|---|
| Bruttovikt | 0,21 kg |
| Netto vikt | 0,20 kg |
Säkerhets- och kassationsanvisningar
Säkerhets- och kassationsanvisningar
Säkerhets- och kassationsanvisningar
Din pålitliga partner
- Pris/prestanda: Betyg "mycket bra"
- Kundnöjdhet: Betyg "mycket bra"
Dina fördelar
- Över 35 000 produkter i lager och redo att skickas
- Fri leverans i hela Europa på alla beställningar
- Sett det billigare någon annanstans? Utnyttja vår Prisgaranti!
- Pålitlig kvalitet stödd av över 20 års marknadsledande erfarenhet
Saknar du produktinformation?Skriv gärna till oss direkt här >










