KARLOWSKY | Kortärmad kockjacka för kvinnor - denimstil ROCK CHEF®-Stage2 - storlek: 50
Lättskött yta
SKU KDDRC250K

* Bilden kan skilja sig något från originalet.
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 867,06 kr
KARLOWSKY | Kortärmad kockjacka för kvinnor - denimstil ROCK CHEF®-Stage2 - storlek: 50
Betygsätt nu
SKU KDDRC250K
Lättskött yta
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 867,06 kr
Beskrivning
Utförande
- Lättskött yta
- Kvalitet
- Högkvalitativt utförande
Mått
- Bredd: 270 mm
Riktlinjer
- Producerad naturligtvis i enlighet med hygien- och säkerhetsriktlinjerna.
- CE-märkt
- Materialen uppfyller de europeiska livsmedelsstandarderna
Teknisk data
Abmessungen
| Bredd | 270 mm |
|---|---|
| Djup | 460 mm |
| Höjd | 10 mm |
| Konfekt storlek | 50 |
Details
| Färg | Grå |
|---|---|
| 195 g/m² |
Lieferung
| Frakt metod | Paket |
|---|---|
| Bruttovikt | 0,45 kg |
| Netto vikt | 0,45 kg |
Säkerhets- och kassationsanvisningar
Säkerhets- och kassationsanvisningar
Säkerhets- och kassationsanvisningar
Din pålitliga partner
- Pris/prestanda: Betyg "mycket bra"
- Kundnöjdhet: Betyg "mycket bra"
Dina fördelar
- Över 35 000 produkter i lager och redo att skickas
- Fri leverans i hela Europa på alla beställningar
- Sett det billigare någon annanstans? Utnyttja vår Prisgaranti!
- Pålitlig kvalitet stödd av över 20 års marknadsledande erfarenhet
Saknar du produktinformation?Skriv gärna till oss direkt här >










