KARLOWSKY | Klassisk softshellväst för damer - Marinblå - Storlek: L
95% polyester / 5% elastan
SKU DSWCMKL

* Bilden kan skilja sig något från originalet.
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 750,57 kr
KARLOWSKY | Klassisk softshellväst för damer - Marinblå - Storlek: L
Betygsätt nu
SKU DSWCMKL
95% polyester / 5% elastan
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 750,57 kr
Beskrivning
Utförande
- Färg: Marin
Kvalitet
Riktlinjer
- Producerad naturligtvis i enlighet med hygien- och säkerhetsriktlinjerna.
- CE-märkt
- Materialen uppfyller de europeiska livsmedelsstandarderna
Teknisk data
Abmessungen
| Bredd | 270 mm |
|---|---|
| Djup | 20 mm |
| Höjd | 400 mm |
| Konfekt storlek | L |
Details
| Färg | Marin |
|---|---|
| Produktens material | polyester |
| Materialets vikt | 330 g/m² |
Lieferung
| Frakt metod | Paket |
|---|---|
| Bruttovikt | 1 kg |
| Netto vikt | 1 kg |
Säkerhets- och kassationsanvisningar
Säkerhets- och kassationsanvisningar
Säkerhets- och kassationsanvisningar
Din pålitliga partner
- Pris/prestanda: Betyg "mycket bra"
- Kundnöjdhet: Betyg "mycket bra"
Dina fördelar
- Över 35 000 produkter i lager och redo att skickas
- Fri leverans i hela Europa på alla beställningar
- Sett det billigare någon annanstans? Utnyttja vår Prisgaranti!
- Pålitlig kvalitet stödd av över 20 års marknadsledande erfarenhet
Saknar du produktinformation?Skriv gärna till oss direkt här >
RRP 826,51 €*











