KARLOWSKY | Förkläde Basic - Bordeaux
Mått: 750x1000mm
SKU LSBKBB

* Bilden kan skilja sig något från originalet.
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 452,88 kr
KARLOWSKY | Förkläde Basic - Bordeaux
SKU LSBKBB
Mått: 750x1000mm
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 452,88 kr
Beskrivning
Utförande
- Unisex
- Färg: Bordeaux
- Komfortabla
- En storlek
- Lättskött yta
Kvalitet
- Material: polyester
- Högkvalitativt utförande
Mått
Riktlinjer
- Producerad naturligtvis i enlighet med hygien- och säkerhetsriktlinjerna.
- CE-märkt
- Materialen uppfyller de europeiska livsmedelsstandarderna
Teknisk data
Abmessungen
| Bredd | 750 mm |
|---|---|
| Djup | 120 mm |
| Höjd | 1.000 mm |
Details
| Färg | Bordeaux |
|---|---|
| Materialets vikt | 215 g/m² |
Lieferung
| Frakt metod | Paket |
|---|---|
| Bruttovikt | 1 kg |
| Netto vikt | 1 kg |
Säkerhets- och kassationsanvisningar
Säkerhets- och kassationsanvisningar
Säkerhets- och kassationsanvisningar
Din pålitliga partner
- Pris/prestanda: Betyg "mycket bra"
- Kundnöjdhet: Betyg "mycket bra"
Dina fördelar
- Över 35 000 produkter i lager och redo att skickas
- Fri leverans i hela Europa på alla beställningar
- Sett det billigare någon annanstans? Utnyttja vår Prisgaranti!
- Pålitlig kvalitet stödd av över 20 års marknadsledande erfarenhet
Saknar du produktinformation?Skriv gärna till oss direkt här >
RRP 347,94 €*








