KARLOWSKY | Fleecejacka för arbetskläder för män - Mossgrön - Storlek: M
Form- och tvättbeständig & hållbar
SKU HWFMGKM

* Bilden kan skilja sig något från originalet.
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 685,86 kr
KARLOWSKY | Fleecejacka för arbetskläder för män - Mossgrön - Storlek: M
Betygsätt nu
SKU HWFMGKM
Form- och tvättbeständig & hållbar
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 685,86 kr
Beskrivning
Utförande
- Färg: Mossgrön
Kvalitet
Riktlinjer
- Producerad naturligtvis i enlighet med hygien- och säkerhetsriktlinjerna.
- CE-märkt
- Materialen uppfyller de europeiska livsmedelsstandarderna
Teknisk data
Abmessungen
| Bredd | 130 mm |
|---|---|
| Djup | 10 mm |
| Höjd | 300 mm |
| Konfekt storlek | M |
Details
| Färg | Mossgrön |
|---|---|
| 280 g/m² |
Lieferung
| Frakt metod | Paket |
|---|---|
| Bruttovikt | 1 kg |
| Netto vikt | 1 kg |
Säkerhets- och kassationsanvisningar
Säkerhets- och kassationsanvisningar
Säkerhets- och kassationsanvisningar
Din pålitliga partner
- Pris/prestanda: Betyg "mycket bra"
- Kundnöjdhet: Betyg "mycket bra"
Dina fördelar
- Över 35 000 produkter i lager och redo att skickas
- Fri leverans i hela Europa på alla beställningar
- Sett det billigare någon annanstans? Utnyttja vår Prisgaranti!
- Pålitlig kvalitet stödd av över 20 års marknadsledande erfarenhet
Saknar du produktinformation?Skriv gärna till oss direkt här >
RRP 695,99 €*









