Karlowsky - chinobyxor för män modern stretch - vit - storlek: 52
lättskött & stretchig
SKU HCHMSK52W

* Bilden kan skilja sig något från originalet.
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 957,65 kr
Karlowsky - chinobyxor för män modern stretch - vit - storlek: 52
Betygsätt nu
SKU HCHMSK52W
lättskött & stretchig
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 957,65 kr
Beskrivning
Utförande
- Komfortabla
- Lättskött yta
Kvalitet
- Högkvalitativt arbete
Mått
- Storlek: 52
Ingår i leveransen
- 1 st.
Riktlinjer
- Tillverkad enligt hygien- och säkerhetsstandarder
- CE-märkt
- Materialet uppfyller de europeiska livsmedelsstandarderna
Teknisk data
Abmessungen
| Bredd | 235 mm |
|---|---|
| Djup | 345 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Konfekt storlek | 52 |
Details
| Färg | Vit |
|---|---|
| Materialets vikt | 206 g/m² |
Lieferung
| Frakt metod | Paket |
|---|---|
| Bruttovikt | 0,40 kg |
| Netto vikt | 0,39 kg |
Säkerhets- och kassationsanvisningar
Säkerhets- och kassationsanvisningar
Säkerhets- och kassationsanvisningar
Din pålitliga partner
- Pris/prestanda: Betyg "mycket bra"
- Kundnöjdhet: Betyg "mycket bra"
Dina fördelar
- Över 35 000 produkter i lager och redo att skickas
- Fri leverans i hela Europa på alla beställningar
- Sett det billigare någon annanstans? Utnyttja vår Prisgaranti!
- Pålitlig kvalitet stödd av över 20 års marknadsledande erfarenhet
Saknar du produktinformation?Skriv gärna till oss direkt här >











