Kantin i rostfritt stål GN 1/4 - Höjd: 20 mm
Förpackningens innehåll: 1 st
SKU GBH1420

* Bilden kan skilja sig något från originalet.
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 116,36 kr
Kantin i rostfritt stål GN 1/4 - Höjd: 20 mm
Betygsätt nu
SKU GBH1420
Förpackningens innehåll: 1 st
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 116,36 kr
Tillbehör (8)
Beskrivning
Utförande:
- 1/4 GN-behållare
- Lätt att använda
Kvalitet
- Tillverkad av hög kvalitet Rostfritt stål
- Stabil och reptålig
Riktlinjer
- Producerad naturligtvis i enlighet med hygien- och säkerhetsriktlinjerna.
- CE-märkt
- Materialen uppfyller de europeiska livsmedelsstandarderna
Teknisk data
Abmessungen
| Bredd | 162 mm |
|---|---|
| Djup | 265 mm |
| Höjd | 20 mm |
Details
| Produktens material | Rostfritt stål SS 201 |
|---|---|
| Materialtjocklek | 0,60 mm |
| GN-dimension | 1/4 |
| Funktioner | Neutral smak, Luktfri, Stackable |
| Lämplig för | Diskmaskin, Ugn |
| Temperatur till: | 300 °C |
Lieferung
| Frakt metod | Paket |
|---|---|
| Bruttovikt | 0,79 kg |
| Netto vikt | 0,79 kg |
Din pålitliga partner
- Pris/prestanda: Betyg "mycket bra"
- Kundnöjdhet: Betyg "mycket bra"
Dina fördelar
- Över 35 000 produkter i lager och redo att skickas
- Fri leverans i hela Europa på alla beställningar
- Sett det billigare någon annanstans? Utnyttja vår Prisgaranti!
- Pålitlig kvalitet stödd av över 20 års marknadsledande erfarenhet
Saknar du produktinformation?Skriv gärna till oss direkt här >
RRP 97,78 €*





