Kantin i rostfritt stål GN 1/1 - perforerad - Höjd: 20 mm
Förpackningens innehåll: 1 st
SKU GBH1120G

* Bilden kan skilja sig något från originalet.
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 181,07 kr
Kantin i rostfritt stål GN 1/1 - perforerad - Höjd: 20 mm
Betygsätt nu
SKU GBH1120G
Förpackningens innehåll: 1 st
Skriv ut* nettopris | bruttopris inkl. 19% moms: 181,07 kr
Tillbehör (4)
Teknisk data
Abmessungen
| Bredd | 325 mm |
|---|---|
| Djup | 530 mm |
| Höjd | 20 mm |
Details
| Produktens material | Rostfritt stål SS 201 |
|---|---|
| Materialtjocklek | 0,60 mm |
| GN-dimension | 1/1 |
| Funktioner | Neutral smak, Luktfri, Stackable |
| Lämplig för | Diskmaskin, Ugn |
| Temperatur till: | 300 °C |
Lieferung
| Frakt metod | Paket |
|---|---|
| Bruttovikt | 0,75 kg |
| Netto vikt | 0,75 kg |
Din pålitliga partner
- Pris/prestanda: Betyg "mycket bra"
- Kundnöjdhet: Betyg "mycket bra"
Dina fördelar
- Över 35 000 produkter i lager och redo att skickas
- Fri leverans i hela Europa på alla beställningar
- Sett det billigare någon annanstans? Utnyttja vår Prisgaranti!
- Pålitlig kvalitet stödd av över 20 års marknadsledande erfarenhet
Saknar du produktinformation?Skriv gärna till oss direkt här >
RRP 195,67 €*





